Zīmējumu konkursā “Latvijas dārgakmeņi mirdz zīmējumos 2020” iemirdz arī Sabiles pilsētas laukums

Noslēdzies bērnu un jauniešu zīmējumu konkurss „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, kurā 4.-6. klašu grupā pirmo vietu ir ieguvusi Paula Irbe no Talsu Mākslas skolas par darbu „Sabiles pilsētas laukums”.

Atzinību, kā arī zīmējumu konkursa atbalstītāja „S.B.C.” atzinību 1.-3. klau grupā saņem Aleksandra Feldmane no Sabiles pamatskolas par darbu „Sabiles pilsētas laukums” – skolotāja Sarmīte Jurjaka.

Zīmējumu konkursu ar SIA „S.B.C.” atbalstu rīko skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori. Šogad konkursam tika iesniegts 421 zīmējums no visas Latvijas. Zīmējumus izvērtēja Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, būvnieki un zīmējumu konkursa atbalstītājs SIA “S.B.C.”.

Skates „Gada labākā būve Latvijā” Facebook lapā notika balsojums par skatītāju simpātiju balvu. Konkursa uzvarētāji saņems balvas un diplomus.

Zīmējumi elektroniskā formātā būs skatāmi skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” apbalvošanas ceremonijā 2020. gada 2. aprīlī Rīgā, uz kuru tiks aicināti konkursa uzvarētāji. Labākie darbi ar autoru un skolotāju vārdiem tiks publicēti prestižajā gadagrāmatā „Gada labākā būve Latvijā 2019”, kuru konkursa uzvarētāji saņems dāvanā.

Zīmējumu konkurss ir ievērojams skates „Gada labākā būve Latvijā” notikums jau piekto gadu. Tajā var piedalīties bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam no Latvijas un ārzemēm. Zīmējumā ir jāattēlo Latvijas būvnieku celtā vai restaurētā būve novadā vai Latvijā, kuru izvēlas pats zīmējuma autors.

Labākie darbi ar autoru un skolotāju vārdiem tiks publicēti prestižajā gadagrāmatā „Gada labākā būve Latvijā 2019”, kuru konkursa uzvarētāji saņems dāvanā.

Zīmējumu konkursa „Mana novada dārgakmens – jaunā būve” un skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori un SIA „S.B.C.” darbinieki saka lielu paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem, un vecākiem, kuri mudināja piedalīties.

Lai arī zīmējumu konkursā Sabiles pilsētas laukumam laukumam ir veicies ļoti labi, skates “Gada labākā būve Latvijā 2019″ žūrija to tomēr nav virzījusi tālāk finālam par gada labāko būvi Latvijā.

Informācija publicēta no mājas lapas: www.gadabuve.lv
Informāciju apkopoja: Rudīte Blāze, Sabiles pamatskolas direktore, un
Sanda Poriņa, Sabiles Tūrisma informācijas centrs
Zīmējums titulbildē: Paula Irbe; zīmējums tekstā: Aleksandra Feldmane

Dalies ar šo: