Ziemeļvalstu lasījums bērnu bibliotēkā

Jau 18. reizi Sabiles bērnu bibliotēkā tiek lasīts kopīgi ar citām ziemeļvalstīm kāds izraudzīts stāsts vai fragments no stāsta. Šoreiz, par cik, tēma bija draudzība ziemeļvalstīs, tad izvēle krita uz burvīgo Deivida Mellinga grāmatiņu „Kur ņemt vienu apkampienu”. Ja ir kāda grāmata, kas spētu atkausēt pat visaukstāko sirdi, tad tā noteikti ir grāmatiņa par lācīti Duglasu. Autora stilīgās un mīļās ilustrācijas un vienkāršais, bet aizkustinošais stāsts uzrunās ne tikai mazos lasītājus, bet visu ģimeni.

21-1024x575

Duglass ir mazs lācītis ar plašu, mīlošu sirdi, kurš grib kādam dāvāt savu mīlestību. Jaukā pavasara rītā lācītis pamostas un saprot, ka viņam ir nepieciešams apkampiens (mums visiem gadās tādas dienas). Lācītis dodas meklēt kādu, ko varētu apmīļot. Tomēr, šķiet, neviens cits tā īsti neilgojas pēc apkampiena. Vienīgi laipnais trusītis grib palīdzēt. Viņš aizved Duglasu pie paša labākā apkampēja pasaulē… Kurš gan tas varētu būt?

 

Pēc grāmatas izlasīšanas visi izmēģinājām četrpadsmit apkampienu veidus, kur viens otru cieši samīļojām. Tur bija sviestmaižu apkampiens gan muguriņu apkampiens, nāc nu šurp apkampiens un daudz citu interesantu apkampšanās veidu. Pēc kārtīgās mīļošanās turpinājām ar ziemeļvalstu minēšanu, kuras vēl kopīgi ar mums lasa bērniem un ne tikai bērniem stāstus.

Pārliecinājāmies par to, ka jau 2. klasē bērni atpazīst valstu karogus un tas priecē, ka mums ir tik zinoši bērni.

5-1024x576

4-1024x575

1-1024x575

Dalies ar šo: