Ziemas darbi Sabiles Mūzikas un mākslas skolā

Aiz loga sasnidzis sniegs tāpat kā mākslas nodaļas audzēkņu gleznotajos mākslas darbos. Pirmo mācību semestri beiguši 24 mūzikas nodaļas audzēkņi. No tiem sešiem liecībās bija augsti (8-10 balles) vērtējumi: Signei Podkalnei, Leo Liepiņam, Danielai Sojai, Viktorijai Sofijai Mežzīlei, Enijai Riņķei un Tīnai Bekmanei.

Mākslas nodaļas liecības saņēma 35 jaunie mākslinieki. Augsti vērtējumi bija septiņiem no viņiem – Viktorijai Nikolai Avotai, Krišjānim Cīrulim, Danielam Parvu, Armandam Slēžim, Edgaram Zvaigznem, Viktorijai Krastiņai un Madarai Hartmanei.

Talsu novada fonds 2.semestrī dāvina mācību maksas stipendijas. Tās par gatavošanos un piedalīšanos konkursos saņems flautiste Daniela Siliņa un dziedātāja Sofija Mežzīle.

Janvārī apmeklējām baleta izrādi “Sniegbaltīte un 7 rūķīši“ Rīgas Nacionālā operas un baleta teātrī. Mākslas nodaļas audzēkņi mācību ekskursijā apmeklēja Kandavas muzeju, izstāžu zāli “Vējspārns” un jauno Kandavas Mākslas un mūzikas skolu pēc pārbūves.

Savukārt mūsu skolā decembra mēnesī varējām skatīt mūsu bijušās audzēknes Vanesas Tīģeres zīmējumu izstādi. Vanesa pēdējos gadus dzīvo un mācās Anglijā un brīvlaikā bija atbraukusi uz Sabili.

Zinta Ošenberga, Sabiles Mūzikas un mākslas skolas direktore
Fotogrāfijas: Vanesas Tīģeres darbi

Sabiles mūzikas un mākslas skola_Vanesas Tīģeres darbi (1)

Dalies ar šo: