Ventspils reģiona mūzikas skolu kora klašu sadziedāšanās koncerts

10. maija pusdienlaikā Sabili pieskandināja bērnu skanīgās balsis, iedziedot pavasari Sabiles kultūras namā – Sabilē notika Ventspils reģiona mūzikas skolu koru klašu sadziedāšanās koncerts. Šī koru sadziedāšanās ir kļuvusi jau par tradīciju, katru gadu sadziedot kādā no Ventspils reģiona mūzikas skolām. Šoreiz par sanākšanas vietu tika izvēlēta Sabile, kurā dziedātājus sagaidīja piepildīta kultūras nama zāle.

Kopumā Ventspils reģionā ir desmit mūzikas skolas, no kurām astoņās ir kora dziedāšanas klases. Sabilē dziedāja piecu mūzikas skolu – Talsu, Ventspils, Valdemārpils, Piltenes un Sabiles kori, ansambļi un solisti.

Pasākumā interesanti sevi pieteica Ventspils mūzikas vidusskolas koris “Nošu planētas”, kurš ar uzstāšanos ir ieguvis arī starptautisku pieredzi, piedaloties koru konkursos ārvalstīs. Kora dalībnieki pasākumā arī pastāstīja par savu skolu un to, kādu pieredzi iespējams iegūt, mācoties Ventspils mūzikas vidusskolā.

Katrs koris, ansamblis un individuālie izpildītāji pasākumā dziedāja savas izvēlētās dziesmas, taču skatītāji tika iepriecināti arī ar kopdziesmām – šoreiz nobeigumā visi kopā dziedāja Renāra Kaupera dziesmas “Krāsainais maršs” un “Par mezgliem”.

Paldies par atbalstu Sabiles kultūras namam un Sabiles vidusskolai!

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas šeit.

Dalies ar šo: