Komanda TNSS/SABILE iegūst 2.vietu jaunatnes futbola turnīrā “Uzvarētāju kauss 2019”

Talsu Novada Sporta Skolas U8 futbola komanda rudeni iesāk ar “Uzvarētāju kausu 2019”, kuru rīko FK Tukums 2000.U8 vecuma grupā piedalījās septiņas komandas: divas komandas no Lietuvas un piecas no Latvijas. Trīs dienu garumā komandas aizvadīja spēles pēc apļa sistēmas, kurā komandas spēlēja katra ar katru vienu reizi.

Pirmajā dienā pirmajā spēle TNSS/SABILE futbolisti tikās ar Lietuvas BFA (Baltijas Futbola Akadēmija). Aizraujošā spēlē tika piedzīvots zaudējums 0:1. Otrajā spēlē tikāmies ar JFC Dobele futbolistiem, kurus pārspējām ar 4:0.

Otrajā dienā notika pirmā spēle ar mājiniekiem FK Tukums 2000 futbolistiem, spēles rezultāts – draudzīgs neizšķirts 1:1. Otrā spēle ar komandu no Lietuvas FK Babrungas un paliecinoša uzvara 11:1.

Trešajā dienā pirmā spēle ar spēcīgajiem SK Super Nova futbolistiem. TNSS/SABILE futbolisti parādīja raksturu un izcīnīja skaistu uzvaru ar 4:3. Pēdējā spēle ar FK Nīca sportistiem, kurā TNSS/SABILE futbolisti dominēja laukumā un pārliecinoši uzvarēja ar 5:0. Kopvērtējumā 1.vieta BFA (Baltijas Futbola Akadēmija), bet 2. vieta TNSS/SABILE un 3. vieta SK Super Nova.

TNSS/SABILE komandā spēlēja: Edvards Markuss Millers, Jēkabs Mikus Himičs, Everts Jānis Himičs, Miķelis Babris, Krišjānis Cīrulis, Raivis Āboliņš, Ronalds Grīnbergs, Marks Dadzis, Ralfs Tarasovs, Artūrs Goldmanis-Reimarts.

Sabiles sporta centrs

Dalies ar šo: