Tūrisma sezonas atklāšana Sabilē 1. maijā

Jau vairākus gadus atraktīvais Sabiles gids Māris Lācis sadarbībā ar Sabiles tūrisma informācijas centru 1. maijā rīko pārgājienu par godu tūrisma sezonas atklāšanai, taču šogad pasākums būs plašāks, jo savu radošo artavu tam pievienos arī Sabiles kultūras nama idejām bagātā un rosīgā komanda.

Pasākums sāksies plkst. 11.00 pie Sabiles tūrisma informācijas centra (Pilskalna ielā 6) ar Māra Lāča vadīto pārgājienu “Viss nāk un aiziet tālumā” (bez maksas). Mūsu gājiens būs aptuveni trīs stundas un 8 kilometrus garš un mēs dosimies Sabiles “Ēģiptes” un Pedvāles virzienā.

No plkst. 12.00 Koka rotaļlietu muzeja sētā Kuldīgas ielā 1 būs “Imanta skapja vēdināšana” – Sabiles kultūras nams “izandalēs” savas noliktavas “odziņas” un, protams, sagaidīs atpakaļ arī aktīvos pārgājiena dalībniekus, lai arī viņi varētu tikt pie “odziņu” andelēšanās priekiem.

No plkst. 12.00 Sabile piedāvās vēl vairākas citas aktivitātes:
– ikviens interesents bez maksas varēs uzkāpt Sabiles Vīna kalnā;
– būs atvērts Sabiles Sidra Nams, kurā varēs nobaudīt siltos dzērienus un sidrus;
– Rīgas ielā ikviens varēs apskatīt Sabiles “Bilžu galeriju”;
– “Rokdarbu lādē” (Pilskalna ielā 5) varēs iegādāties vasarīgas šalles, kleitiņas un rotas;
– “Zviedru cepurē” gaidīs rodeļi un bagiji un darbosies kafejnīca (atrakciju maksas Zviedru cepures mājas lapā: www.zviedrucepure.lv);
– būs atvērts Pedvāles mākslas parks, Abavas rumba un spēļu taka “Pasaku mežs” pie Plostkroga (par ieejas maksām skatīt objektu mājas lapas);
– ja vēlēsieties baudīt vīna degustāciju saimniecībā “Drubazas” vai sidra degustāciju Sabiles Sidra darītavā, tad šajos objektos noteikti jāpiesakās iepriekš.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Sabiles tūrisma informācijas centru – mob. tel. 27841827.

Tiekamies Sabilē – pilsētā ar odziņu!

Sanda Poriņa,
Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes
tūrisma organizatore

Dalies ar šo: