Tikšanās ar grāmatas “Latvieši ir visur” autoru Otto Ozolu

Šā gada aprīlī, Sabiles bibliotēkā, uz literāru pasākumu „Sabile, kā vienmēr, man ir pa ceļam” aicināja grāmatas „Latvieši ir visur” autors Otto Ozols, kurš ļoti priecājās par uzaicinājumu paviesoties Sabiles bibliotēkā. Grāmata Sabiles bibliotēkā ir ļoti pieprasīta, lasītāji izrāda interesi tāpēc viņiem īpašu prieku sagādāja tikšanās ar grāmatas autoru un latviešu publicistu Otto Ozolu.

„Pirms 10 gadiem bija izplatīta ideja par to, ka latvieši tikai nejauši tikuši pie savas valsts, tomēr latvieši ir daudz darījuši un sasnieguši. Ir zināmi neskaitāmi stāsti par to, ko cilvēki no Latvijas paveikuši. Tas bija jāpastāsta arī citiem, tāpēc radās grāmata,” stāsta grāmatas autors. Materiāli grāmatai vākti gandrīz desmit gadus, tā tapusi četros mēnešos. Visi fakti, kas tajā atspoguļoti ir pārbaudīti caur Rietumu vēsturniekiem, izmantoti reāli stāsti. Varbūt tieši reālu un patiesu notikumu atainojums tik ļoti piesaista lasītāju, atnākušajos bija manāma patiesa interese par autora stāstīto, kā arī viņa personību un idejām. Otto Ozols īstajā vārdā Mārtiņš Barkovskis nāk no Sabiles puses. Sarunas Sabiles bibliotēkā norisinājās līdz pat vakaram.

„Latvieši ir visur” ir pirmais latviešu globālais trilleris, tas ir cits skatījums uz vēsturi, patiesi skaists un mazliet dramatisks stāsts par mīlestību, savādām attiecībām ar ļoti dažādiem cilvēkiem visās pasaules malās, zāles latvieša pašapziņas celšanai.

Laura Markusa – Mārtinsone,
tūrisma organizatore

Dalies ar šo: