Telpu futbola sezonas atklāšanas turnīrs pieaugušajiem

Novembra sākumā Sabiles sporta centrā norisinājās telpu futbola sezonas atklāšanas turnīrs pieaugušajiem. Turnīrā piedalījās 7 komandas. Komandas no Rīgas – FK Barons, RSU 1, RSU 2 un Koņi. Komanda ‘’Ēdole’’ no Kuldīgas novada, ‘’Buki’’ no Saldus un pašmāju spēlētāji – komanda ‘’Sabile’’. Sabiles komanda savā grupā izcīnīja 3. vietu. Izslēgšanas spēlēs tikās komanda “Barons” pret “Ēdoli”, ar rezultātu 4:5 uzvaru guva komanda “Ēdole”. Sabiles komanda tikās ar komandu “Buki”, ar rezultātu 3:1 uzvarēja komanda “Sabile”. Komanda “Koņi” tikās ar komandu “RSU 2”, ar rezultātu 0:14 uzvaru guva “RSU 2”.

Pusfinālā tikās komandas “RSU 1” pret komandu “Sabile”, ar rezultātu 2:0 Sabiles komanda piekāpās viesiem no Rīgas. Spēlē, kur spēkiem mērojās “Ēdole” pret “RSU 2”, uzvaru guva Rīgas komanda ar rezultātu 0:2.

Fināla spēlēs par 3. vietu Sabile guva pārākumu pār Ēdoles komandu ar rezultātu 3:1. Par 1. vietu cīnījās Rīgas komandas “RSU 1” pret “RSU 2”. uzvaru guva “RSU 1” komanda. Rezultātā Sabiles komanda ieguva 3. vietu, “RSU 2” ierindojās 2. vietā, bet “RSU 1” ieguva 1. vietu.

Sabiles komandas sastāvā spēlēja: Indriķis Ošenbergs, Kārlis Neilands, Ģirts Grīslis, Jānis Tarasovs, Igors Tarasovs, Dāvis Kaņeps, Ingus Pētersons, Sandris Krūmiņš.

Paldies komandām par dalību turnīrā un skatītājiem par atbalstu.

Sabiles sporta centra vadība

Dalies ar šo: