Talsu puse ieauž savu stāstu „Balttour 2017”

Talsu puse dižojās tūrisma gadatirgū „Balttour 2017”. Apmeklētājus priecēja Talsu puses muižu atraktīvais piedāvājums, valdzināja Abavas senlejas jaukumi un gardie dzērieni. Savukārt Talsu tūrisma informācijas centrs prezentēja jaunos bukletus ceļotājiem.

Izstādes laikā interesentiem bija iespēja gūt ieskatu Talsu novada muižu tūrisma piedāvājumā. Spāres muižas elegantās dāmas cienāja ar „slīcinātajiem” kliņģeriem, kuru pagatavošana ir populārs piedāvājums grupām un jaunlaulātajiem. Tiņģeres muižas radošo darbnīcu vadītāja Baiba Kalna mudināja radīt mākslas darbus sietspiedes tehnikā, bet Strazdes muižas rūķi uzbūra šī gada pirmos Ziemassvētkus! Stenda apmeklētāji, aizrautīgi izmantojot Talsu novada muzeja digitālo foto rāmi, uzņēma sevi senās, virtuālās Talsu ainās.

Sabilnieki kopā ar kandavniekiem izrādīja Abavas senlejas jaukumus un dāvināja Sabiles veiksmes bizes. Mazos un lielos ceļot gribētājus priecēja Sabiles koka rotaļlietu muzeja iespaidīgais koka gailis. Sabiles gardie dzērieni no Abavas ģimenes vīna darītava un „Sabiles sidrs” arī tika atzinīgi novērtēti. Talsu pusi pārstāvēja arī „Green Hive” ar medu citās garšās.

Talsu novada tūrisma informācijas centrs pirmo reizi plašākai auditorijai piedāvāja jaunos drukātos izdevumus ceļotājiem. Tūrisma karti „Ieaud savu stāstu Talsu novadā” sešās valodās ar apkopotu Talsu novada tūrisma piedāvājumu un naktsmītnēm. Tūrisma brošūru „100 vietas, kas jāredz Talsu novadā” četrās valodās, kurā līdz ar Latvijas simtgades sagaidīšanu ceļotājus aicina iepazīt simts interesantas vietas mūsu pusē.  Tematisko bukletu “Talsu puses muižas” ar Spāres, Tiņģeres un Strazdes muižu un Talsu novada muzeja piedāvājumu. Pasākumu plānu 2017.gadam „Dziedi, dejo un sporto kopā ar Talsu puses ļaudīm!”, aicinot svinēt svētkus un piedāvājot vienreizēju brīvbiļeti Talsu novada muzeja apmeklējumam! Šie materiāli pieejami arī Talsu novada tūrisma informācijas centrā (Lielā ielā 19/21) un internetā www.talsitourism.lv/informacija/kartes-un-celvezi

Tiekamies Talsos arī šogad!

Bildes pieejamas šeit https://failiem.lv/u/4qqfveyt

Līva Dāvidsone
Talsu novada tūrisma informācijas centrs
Lielā iela 19/21, Talsi
T. 63224165, 26469057
www.talsitourism.lv

Dalies ar šo: