Talsu biznesa inkubators uzņem jaunus dalībniekus inkubācijas atbalsta saņemšanai

Talsu biznesa inkubators reizi ceturksnī uzņem jaunus dalībniekus inkubācijas atbalsta saņemšanai. Šī gada otrās kārtas uzņemšana inkubatorā notiks aprīļa sākumā, tāpēc aicinām jaunos uzņēmējus no Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadiem iesniegt pieteikumus līdz 22. martam.

Inkubācijas atbalstam var pieteikties IK vai SIA (ne vecāks par 3 gadiem), kam ir izstrādāts biznesa plāns vai notiek uzņēmējdarbība.

Inkubācijā ar 50% atbalstu ir iespēja:

  • saņemt dizaina, mārketinga, IT, grāmatvedības u.c. pakalpojumus;
  • saņemt atbalstu telpu nomai;
  • saņemt ekspertu konsultācijas, prototipēšanas un testēšanas pakalpojumus;
  • ieviest kvalitātes vadību un sertificēšanu un citus pakalpojumus.

Iestāšanās un dalība inkubatorā ir bez maksas, un nākamā pieteikšanās inkubācijas atbalsta saņemšanai būs jūlija sākumā.

Vairāk par uzņēmējiem pieejamo inkubācijas atbalstu, kā arī pieteikuma anketu var atrast: www.liaa.gov.lv – Biznesa ABC – Biznesa inkubatori.

Savukārt pirmsinkubācijas atbalstam var pieteikties nepārtraukti gan fiziskas personas, gan uzņēmumi, kam ir biznesa ideja sākuma stadijā. Talsu biznesa inkubatorā uzņemtie pirmsinkubācijas dalībnieki saņem bezmaksas konsultācijas biznesa plāna izstādei, biznesa idejas sākotnējo novērtējumu, apmeklē apmācības un seminārus.

Papildus informācija par inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalstu, zvanot pa tel. 62400904 vai rakstot uz e-pastu: dagmara.dreiskena@liaa.gov.lv.

Ilze Ventiņa, Talsu biznesa inkubatora projektu vadītāja

Dalies ar šo: