Sportojam katru dienu

Sabiles vidusskolas 3. klasei šis mācību gads ir sācies veiksmīgāks un rosīgāks kā pagājušais mācību gads – šogad esam projekta “Sporto visa klase” dalībnieki un varam sportot katru dienu.

Latvijas Olimpiskās komitejas organizētais projekts ir ieguvis plašu atbalstu kā interesants, radošs un pozitīvs pasākums jaunāko klašu skolēniem. Tas vienlaikus nostiprina veselību, uzlabo stāju, sniedz iemaņas darboties komandā un veido motivāciju fiziskām aktivitātēm.

Projekts “Sporto visa klase” paredz piecas sporta nodarbības nedēļā – vispārējā fiziskā sagatavotībā, futbola iemaņu apguvē, sporta nodarbībām svaigā gaisā.

2.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā tika atklāts Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā projekta “Sporto visa klase” trešā sezona. Dalībniekus sveica LOK ģenerālsekretārs un projekta idejas autors Žoržs Tikmers un LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, kā arī Latvijas Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.dsc_0083

Atklāšanas ceremonijā saņēmām projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē mūsu dalību projektā.

7.novembrī notika projekta atklāšanas pasākums un atklātā sporta stunda Sabiles sporta centrā, kur svinīgi ar “Sporto visa klase” karogu iesoļoja 3.klase. Atklāšanas svētkus kuplināja draudzīgie līdzjutēji no Sabiles vidusskolas 1., 2. un 4. klases, skolotāji, vecāki. Uzrunas un sveicienus teica mūsu skolas direktore Rudīte Blāze un Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes vadītājs Zigmunds Brunavs. Sportisku priekšnesumu demonstrēja un 3.klasi sveica mūsu labākie futbolisti Toms Grīslis un Edvards Eduards Ošis. Fiziskās aktivitātes, interesantas stafetes vadīja sporta skolotājs Mārcis Červoņikovs.

Bērnu sportot prieks ir liels, centīsimies ar panākumiem sevi apliecināt ikvienā projekta aktivitātē – gan sportojot, gan mācoties.

Vēlamies, lai mūsu jaunā paaudze ir dzīvespriecīga, radoši aktīva, emocionāli un fiziski vesela. Gribam rosināt fiziskajās aktivitātēs iesaistīties arī ģimenēm, veidot sadarbību ar citām skolām, paplašināt skolēnu redzesloku.

Paldies Talsu novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu dalībai projektā “Sporto visa klase”, visiem, kuri palīdzēja, lai mūsu bērniem būtu iespēja aktīvam, interesantam un veselīgam dzīvesveidam!

Sarmīte Jurjaka,
Sabiles vidusskolas 3.klases audzinātāja

Dalies ar šo: