Sporta diena Upesgrīvas internātpamatskolas struktūrvienībā „Valgales skola”

Maija mēnesis Upesgrīvas internātpamatskolas struktūrvienībā „Valgales skola” bija pasākumiem bagāts. Viens no lielākajiem pasākumiem bija ģimeņu sporta diena bērniem ar īpašām vajadzībām ‘Mēs kopā…!”

27.maijā skolā notika liela rosība. Jau sesto gadu pēc kārtas, skolā tika organizēta ģimeņu sporta diena bērniem ar īpašām vajadzībām „Mēs kopā…!” Šī gada tēma sporta dienai bija „Emīla nedarbi”. Sporta dienā piedalījās ap 90 sportot gribētāju, kuru vidū bija bērni ar vecākiem, komanda no VSAC „Kurzeme”  filiāles  „Veģi” un Sabiles vidusskolas. Nedēļas sākumā skolēni noskatījās filmu „Emīla nedarbi”, tā izpildot mājas darbu un gūstot iedvesmu radošiem darbiem par Emīla nedarbiem. Piektdienas rītā, skolas pagalmā, pulcējās personāži no filmas „Emīla nedarbi”. Personāžu vidū bija Emīla vecāki, Alfrēds, Līna ar sāpošu zobu, komendante un vecie ļaudis no nabagmājas. Īsi pirms sporta dienas sākuma skolas pagalmā iebrauca mašīna ziemeļbrieža izskatā, no kuras izkāpa Emīls, viņa māsa Ida un Petrelas kundze. Šo personāžu lomās iejutās meitenes no Sabiles bērnu bibliotēkas.

Diena pagāja jautrā un atraktīvā gaisotnē. Sporta dienas dalībnieki piedalījās tādās aktivitātēs kā „17 dažādi sieri”, „Trrr vai pukš”, ”Sētai pāri netiksi” un citās. Pēc aktīvas sportošanas dalībnieki pulcējas pagalmā uz apbalvošanu, veldzēja slāpes ar cukurūdeni un baudīja skolotājas Anetes Doršes cepto kliņģeri.

Sirsnīgs paldies visiem, kas piedalījās sporta dienā. Īpašs paldies klubiņam „Valgalīte”, Mammucim un Laumai, Sandai, Ulvim, Renāram un mūsu skolotājas Vigetas Bruces mammai par atbalstu sporta dienas organizēšanā. Ka arī lielais paldies Sabiles bērnu bibliotēkas meitenēm, kuras nu jau kuro gadu priecē mūs ar savu atraktivitāti un izdomu. Tāpat paldies mūsu skolas darbiniecēm – Dairai, Ārijai un Ingūnai, kuras parūpejās, lai sportotāju enerģija tiktu uzpildīta ar gardām pusdienām. Liels paldies Sabiles vidusskolai par sarūpēto dāvanu – gardu, jo gardu kliņģeri!

Uz tikšanos pēc gada, tai pašā vietā, tai pašā laikā…

Skolotāja Zita Zvaigzne

Foto Aija Rēķe

BILŽU GALERIJA

Dalies ar šo: