Sabiles U8 futbola komanda pārbauda spēkus starptautiskā turnīrā

No 14. līdz 16. jūnijam Sabiles mazākie futbolisti pārbaudīja savus spēkus Liepājā “Dobrecova kausā 2019” U8 vecuma grupā. Dobrecova kauss ir viens no lielākajiem futbola festivāliem, kurš norisinās jau devīto gadu. Futbola festivālā U8 grupā piedalījās 32 komandas no 6 valstīm.

Sabiles sporta centrs_Futbolisti_Dubrecova kauss 2019_Liepāja_2019 jūnijs (3)-001Pirmajā dienā cīņā ar Olaini guvām uzvaru 5:3. Bet otrajā spēlē pēc skaistas cīņas nācās piekāpties kaimiņiem no Klaipēdas ar rezultātu 3:5.

Otrā spēles dienā pirmā spēle tika aizvadīta ar Nīcu, kas tika noslēgta ar uzvaru 5:3. Otrā spēle tika aizvadīta ļoti sīvā cīņā pret spēcīgo Minskas komandu. Sabiles komanda parādīja savu cīņas sparu un spējas. Spēlē gan tika piedzīvots zaudējums 0:5, bet pretinieku komandas pārstāvji atzina, ka Sabiles komanda ir bijusi līdz šim spēcīgākā pretinieku komanda. Ar Lietuvas komandu “Žalgirietis” spēle noslēdzās 2:2, pēc spēles sitienu sērijā Sabilei izdevās izcīnīt uzvaru. 

Trešajā spēles dienā pirmā spēle tika aizvadīta ar Lietuvas komandu “Kauno SM Tauras”, kura tika noslēgta ar uzvaru 3:2 Sabiles komandas labā. Pēdējā spēle tika aizvadīta pret Jēkabpils komandu, kurai Sabiles komanda piekāpās 2:4.

Sabiles komanda izcīnīja 10. vietu 32 komandu konkurencē. Komandu pārstāvēja: Edvards Millers, Miks Himičs, Everts Himičs, Miķelis Babris, Raivis Āboliņš, Artūrs Reimarts, Ronalds Grīnbergs, Ralfs Tarasovs, Krišjānis Cīrulis, Pēteris Graudēvics. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts  komandas vārtsargs – Ronalds Grīnbergs.

Šajās dienās ir gūta vērtīga spēļu pieredze, mūsu komanda ir parādījusi ļoti labu sniegumu. Ir gūta lielāka pārliecība par saviem un komandas spēkiem. 

Liels paldies bērnu vecākiem un Sabiles komandai! Paldies FK Laidze un Talsu novada Sporta skolai par atbalstu!

Sabiles sporta centrs

Sabiles sporta centrs_Futbolisti_Dubrecova kauss 2019_Liepāja_2019 jūnijs (5)

Dalies ar šo: