Sabiles sporta centrā aizvadīta sportiska “Ābolu diena’’

Sabiles sporta centrs_Sabile_Pūre_Foto_Natalja Novikova (6)Maija noslēgumā Sabilē tika aizvadīts aizraujošām aktivitātēm piepildīts sadraudzības pasākums ‘’Ābolu diena’’, kurā piedalījās bērni no Sabiles un jaunieši ar kustību traucējumiem no Rīgas.

‘’Ābolu dienas’’ ietvaros rīta pusē dalībnieki pulcējās Sabiles sporta centrā, lai kopīgi aizvadītu tenisa treniņu. Pēc treniņa ar jautrām spēlēm ‘’Ābolu dienas’’ dalībniekus pārsteidza animatori – Sienāzis un Mārīte. Sabiles sporta centrs_Sabile_Pūre_Foto_Natalja Novikova (12)Pēc tam, kad jautrās spēlēs tika piemeklēti jauni aksesuāri un dienas dalībnieki viens otru bija labāk iepazinuši, ceļi veda uz sociālās aprūpes namu ‘’Kalmes’. Šeit viesus sagaidīja profesionāli samuraji, rādot paraugdemonstrējumus. Dienas turpinājumā ‘’Kalmes’’ pagalmā kopīgiem spēkiem tika iestādīta 21 jauna ābelīte, kas bija jauns un vēl nebijis piedzīvojums jauniešiem. Pēc labi padarīta darba sekoja gardas pusdienas, gardumu gatavošana un makšķerēšana.

Biedrības ”Tennis for everyone” vēlas aktualizēt Sabiles sporta centrs_Sabile_Pūre_Foto_Natalja Novikova (20)ratiņtenisu Kurzemes reģionā un piesaistīt jaunus potenciālos sportistus. Ja ir vēlme iesaistīties šajā sporta veidā vai kā savādāk atbalstīt jauniešu darbību, rakstiet uz e-pastu: lifeintegro@kompit.lv vai zvaniet Nataljai Novikovai: +371 29474302.

Paldies dalībniekiem un katram, kurš iesaistījās, lai diena būtu pozitīvām emocijām bagāta.

Vairāk fotogrāfiju no pasākuma apskatāmas sadaļā “Galerijas”.

Sabiles sporta centrs
Fotogrāfiju autore: Natalja Novikova, biedrības “LifeIntegro” vadītāja

Dalies ar šo: