Sabiles pensionāru biedrība “Dālija” svinēja 14. Ziedu balli

Jau 14. gadu pēc kārtas, kā jau ierasts – septembra pirmajā sestdienā, Sabiles pensionāru biedrība “Dālija” kopā ar saviem draugiem svinēja Ziedu balli. Un balli ar tik skanīgu un ziedošu nosaukumu tieši tāpēc, ka pašiem ir tik plaukstošs nosaukums “Dālija”.

Šoreiz Ziedu balle tika svinēta 1. septembrī un, pateicoties šim datumam, pasākums tika veltīts pirmajai skolas dienai, bet uzburt pirmās skolas dienas atmosfēru palīdzēja Sabiles amatierteātra dalībnieki. Pie viesiem, kuri bija sabraukuši no tuvienes un tālienes, ieradās matemātikas skolotāja, kura mācīja būt atjautīgiem, liekot pildīt matemātikas uzdevumus, ieradās arī zīmēšanas skolotājs, kurš puišiem lika zīmēt to, kas ir visskaistākais uz pasaules – sievieti, un ieradās arī fizkultūra skolotāja, pateicoties kurai varēja mazliet izkustināt kājas un rokas un uzņemt skolas laikam vajadzīgo enerģijas daudzumu. Kājas varēja turpināt izkustināt arī uz deju plača, jo par mūziku rūpējās atraktīvie sabilnieki Vilnis Bumbiers un Normunds Tropiņš.

“Dālijas” rīkoto Ziedu balli kuplināja Lapmežciema pagasta pensionāru pulciņš “Selga”, Pampāļu pensionāru biedrībaSarma”, Stendes pensionāru apvienība “Rudentiņš”, Pastendes pensionāru klubs “Irbenājs”, Dižstendes pensionāru klubs “Paparde”, Virbu pagasta senioru klubs “Pīlādzis”, Spāres pensionāru klubs “Sarma”, Laucienes pensionāru klubs “Madaras”, Matkules pensionāru klubs “Atvasara”, Vānes pensionāru biedrība “Mežrozīte”, Talsu pensionāru biedrība “Mežābele”, Kuldīgas pilsētas pensionāru apvienībaRumbiņa”, Rojupes pensionāru klubs “Rūķi”, Engures pagasta senioru apvienība un draugi no Kandavas.

Nākamajā dienā pēc Ziedu balles “Dālijai” sadāvinātie daudzie ziedu pušķi tika izvadāti pa Sabiles apkārtnes kapsētām un kā pagodinājums un pateicība septembra skolas laikā tie tika uzlikti uz Sabiles skolotāju kapiem.

Ar prieku gaidīsim nākamo gadu, kad Sabiles pensionāru biedrības “Dālija” dalībnieki organizēs nākamo – jau 15. Ziedu balli.

Vairāk fotogrāfiju no pasākuma: šeit.

 Sanda Poriņa,
Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes
tūrisma organizatore
Foto: Sabiles pensionāru biedrības “Dālija”
vadītāju Dzidru Silinieci intervē Talsu televīzija.

Dalies ar šo: