Sabiles pamatskola turpina dalību Latvijas Olimpiskās komitejas programmā “Sporto visa klase”

31.oktobrī “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5.sezonai. Starp šiem dalībniekiem ir arī Sabiles pamatskolas 5.klase, kura šajā programmā darbojas jau trešo gadu. Tas nozīmē. ka 5.klases skolēniem sporta stunda ir katru dienu. Visiem enerģijas pietiek, ir priecīgi un veselīgi. Viņus atbalsta klases audzinātāja Ilze Jēgermane un sporta skolotājs Sandris Krūmiņš.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā.

“Programma “Sporto visa klase” ir unikāla ar savu pozitīvo iedarbību uz bērnu vispusīgu attīstību un personības veidošanos”, atklāšanas pasākumā teica LOK ģenerālsekretārs un programmas idejas autors Žoržs Tikmers. “Aktualizējot jautājumu par bērnu veselību un fizisko sagatavotību, aizvadītājos četros mācību gados programma ir pierādījusi, ka papildus sporta stundas nepalielina noslodzi, bet uzlabo bērnu veselību, pilnveido viņu spējas strādāt komandā un veikt ikdienas uzdevumus.”

“Arēna Rīga” atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un hip-hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, bet bungu performances solo izpildīja talantīgais buņģieris Andžejs Grauda. Savukārt visa noslēgumā ar nelielu koncertu bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.

R.Blāze, Sabiles pamatskolas direktore
Fotogrāfijā: 5.klase ar audzinātāju Ilzi Jēgermani “Sporto visa klase“ atklāšanas pasākumā “Arēnā Rīga”

Dalies ar šo: