Sabiles kauss telpu futbolā

Sabiles kauss telpu futbolā norisinās divās vecuma grupās 2009.gadā dzimušajiem un jaunākiem un 2005.gadā dzimušajiem un jaunākiem. Katrā vecuma grupā tiek aizvadīti seši posmi visas sezonas garumā.

Vecuma grupā – 2009.gadā dzimušie un jaunāki, piedalās 7 komandas. Pēc trīs posmiem 7.vieta ar 1 punktu Talsu bērniem. 6.vieta ar 8 punktiem mazākajiem Kuldīgas spēlētājiem. 5. vietā ar 19 punktiem ierindojas kaimiņi no Kandavas. 4.vietā ar 24 punktiem ir pašmāju spēlētāji – Sabile. 3. vietu ar 25 punktiem ieņem Pūres komanda. 2. vieta ar 26 punktiem komandai no Saldus, bet godpilnā 1. vieta ar 48 punktiem Kuldīgas komandai.

Vecuma grupā – 2005.gadā dzimušie un jaunāki piedalās 6 komandas.

Pēc trīs posmiem 6.vieta ar 3 punktiem Pūres komandai. 5.vieta ar 10 punktiem TNNS/Talsi. 4.vieta ar 13 punktiem ‘’Kuldīga 2’’ komandai. 3.vieta ar 28 punktiem Sabilei. 2.vieta ar 35 punktiem ‘’Kuldīga 1’’ komandai un 1.vieta ar 43 punktiem TNNS/FK Laidze.

Paldies komandas un sporta centra vārdā vēlamies teikt Artim Kaņepem par noorganizēto iespēju komandām aizvadīt iedvesmojošu un aizraujošu treniņu Latvijas futbola izlases spēlētāja Ginta Freimaņa vadībā, kuram ir bijusi iespēja futbola laukumā stāties pretī plaši pazīstamajai futbola zvaigznei – Kristianu Ronaldu.

Vēlamies teikt paldies vecākiem un atbalstītājiem!

Uz tikšanos Sabiles sporta centrā!

Dalies ar šo: