Sabiles kauss hokejā

12. februārī Sabiles hokeja laukumā tikās astoņas hokeja komandas, lai cīnītos par Sabiles kausu hokejā 2017. Komandas tika sadalītas A un B apakšgrupās. A grupā spēlēja: “Jaunpagasts”, “FK Sabile”, “Vinnijs” un “Rinkule”. B grupā spēlēja: “LC Būve”, “Priedes”, “Sabile” un “Jaunsargi”.

Izslēgšanas spēļu rezultāti: “Vinnijs” – “Jaunsargi” 8:1; “Rinkule” – “LC Būve” 1:4; “Priedes” – “Jaunpagasts” 4:0; “Sabile” – “FK Sabile” 2:0.

Pusfinālā tikās “Vinnijs” – “Priedes”. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, uzvarētāju nācās noskaidrot ar pēcspēles metieniem, veiksmīgāka izrādījās komanda “Priedes”, uzvarot ar 3:2.

Otrajā pusfināla spēlē tikās “LC Būve” – “Sabile” un arī šajā spēlē pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 0:0. Pēcspēles metienos meistarīgāki bija Sabiles hokeja komanda, uzvarot ar 1:0.

Spēlē par 3.vietu “Vinnijs ” pārliecinoši uzvarēja “LC Būve” 3:0. Komandā “Vinnijs” spēlēja: Ēriks Bērziņš, Niks Bērziņš, Aigars Bērziņš, Patriks Bērziņš, Kristers Bergmanis.

Fināla spēlē tikās “Priedes”- “Sabile”, līdzīgā spēlē uzvaru izdevās izcīnīt komandai “Priedes” ar 2:0.

2.vieta komandai “Sabile”: Mārtiņš Vicinskis, Guntars Āboliņš, Edgars Freimanis, Jānis Grīgs.

1.vieta komandai “Priedes”: Elvis Veldze, Edgars Pankovs, Igors Mihailovs, Rolands Soldatjonoks.

Par labākajiem vārtsargiem tika atdzīti Patriks Bērziņš un Matīss Švēdenbergs.

Turnīra labākais Spēlētājs “LC Būve” kapteinis Renārs Sīpols.

Liels paldies jāsaka visiem, kas piedalījās turnīrā, kā arī tiem, kas veltīja savu brīvo laiku turnīra organizēšanā: Alvim Zaicim par ledus sagatavošanu, turnīra galvenajam tiesnesim Erikam Bērziņam par atsaucību un sadarbību ar Sabiles sporta centru, kā arī pavārītēm Andai Bērziņai un Ritai Fabrīciusai par silto zupu un tēju visas dienas garumā.

IMG_2710

Dalies ar šo: