Sabiles kauss hokejā 2018

11.februārī Sabiles hokeja laukumā tika aizvadīts hokeja turnīrs “Sabiles kauss hokejā”.

Turnīrā piedalījās sešas komandas no tuvākās apkārtnes, kopā tika nospēlētas 15 spēles. 6. vieta komanda “Bushido”; 5.vieta ar 4 punktiem “Spartaks”; 4.vieta ar 5 punktiem “FK Sabile”.

Spraigākās un interesantākās cīņas laukumā notika starp pirmajām trīs vietām, un tā: 3.vietā ar 10 punktiem vārtu attiecību +8 “Vinnijs”, komandā spēlēja: Ēriks Bērziņš, Mārtiņš Vicinskis, Haris Bergmanis, Igors Budņēvičs, Reinis Dadzis, Toms Prokopovics. 2.vieta arī ar 10 punktiem, vārtu attiecību +11 “Talsi/Stende”, komandā spēlēja: Kārlis Vilsons, Andris Dārziņš, Dāvis Shtokmanis, Alens Paurs. 1.vieta un uzvarētāju kauss ar 13 punktiem “LC Būve”, komandā spēlēja: Renārs Sīpols, Andris Avots, Artūrs Primaks, Rolands Trukšāns, Rolands Soldatjonoks.

Labākie spēlētāji turnīrā: Andris Avots, Kārlis Neilands, Mārcis Pagils, Kārlis Vilsons. Vārtu vīri: Martins Driksne, Zigmārs Glazeikins, Igors Voronovs.

Paldies dalībniekiem par dalību turnīrā. Paldies par atbalstu pasākuma organizēšanā Erikam Bērziņam, par karsto tēju un zupu rūpējās Anda Bērziņa, Inese Kalvāne.

Sabile_hokejs (2)

Dalies ar šo: