Sabiles kauss futbolā 2005.g. dzimušajiem

Piektdien, 27. oktobrī, noslēdzoties skolēnu rudens brīvlaikam, Sabiles sporta centrā norisinājās Sabiles kauss 2005. gadā dzimušajiem spēlētājiem un jaunākiem. Turnīrā piedalījās 6 komandas: Brocēni, divas komandas no Kuldīgas un trīs komandas no Talsu novada Sporta skolas – Laidze, Talsi un Sabile.

Par nepārspētiem turnīra uzvarētājiem kļuva Kuldīga 1 komanda, iegūstot 15 punktus. Ar 10 punktiem, otrajā vietā ierindojās Laidzes komanda. Trešo vietu ieguva viesi no Brocēniem, turnīrā iegūstot 9 punktus. Sabile ar 6 punktiem ieņēma ceturto vietu, Talsi ar diviem punktiem ieņēma piekto vietu, bet jaunākā Kuldīgas komanda ar izcīnītu vienu punktu ierindojās 6 vietā, gūstot jaunu pieredzi un emocijas.

Sabiles komandā spēlēja: Daniels Kristbergs, Ralfs Kaņeps, Roberts Kotāns, Edvards Neilands, Henrijs Strēlis, Emīls Sokolovskis, Dilans Prātiņš, Mārtiņš Zvaigzne, Edgars Zvaigzne un Rinalds Laukšteins.

Paldies komandai un atbalstītājiem, liels paldies turnīra tiesnešiem Kārlim Neilandam un Indriķim Ošenbergam.

25. novembrī turnīra 2. posms 2005. g. dzimušajiem plkst.11:00 un 26. novembrī 2. posms 2009. g. dzimušajiem futbolistiem plkst. 11:00.

Gaidīsim atbalstītājus!

Dalies ar šo: