Sabiles bibliotēkā viesojas žurnāla “36,6″ redaktore

27. martā Sabiles kultūras namā notika atklātās meistarklases ‘’Satiec savu meistaru’’, kur bērni, gatavojoties Lieldienām, pina savus Lieldienu vainadziņus un mācījās tamborēt. Pēc šī pasākuma Sabiles bibliotēkā viesojās žurnāla ‘’36,6°C’’ galvenā redaktore Zane Zālīte.

‘’36,6°C’’ ir žurnāls par veselību, sportu un uzturu. „Jau iepriekš no bibliotēkas lasītāju puses tika izrādīta interese par šo žurnālu bija vēlme uzzināt kaut ko vairāk, nolēmām dot šādu iespēju,” norāda bibliotēkas vadītāja Dagnija Kalniņa. Žurnāla redaktore iepazīstināja pasākuma apmeklētājus ar žurnāla tapšanas procesu – sākot ar tematu plānošanu, rakstu tematu izvēli, žurnāla iespiešanu un tā nonākšanu līdz lasītājam.

Redaktore dalījās savā pieredzē runājot par savu karjeru, intervijām ar labākajiem ārstiem, darbu ar pieredzējušiem šefpavāriem un satikšanos ar dziedniekiem, kā arī rīkoja mazus konkursiņus, kur klausītāji, atbildot pareizi uz jautājumiem, varēja savā īpašumā iegūt balvas.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par žurnālu, kā arī izteikt savu viedokli par to, kas viņiem žurnālā patīk, kas būtu jāmaina un kādus tematiskus rakstus viņi vēl gribētu lasīt žurnālā. Īpaši tika uzsvērts, ka cilvēkiem patīk, ka žurnāls raksta par aktuāliem tematiem, kas sniedz informāciju un noder ikdienas dzīvē.

Lielu interesi radīja žurnāla pielikums ‘’Ezoterikas ceļvedis’’, kurā aprakstīts par nepierādīto un netveramo, bet tik ļoti saistošo un vilinošo smalko vibrāciju pasauli mums līdzās.

Dalies ar šo: