14. decembrī svinēsim 6. Sabiles Karstvīna svētkus un atklāsim Sabiles atjaunoto centra laukumu

Sabilē 14. decembris būs ļoti karsts, jopilsētā ar odziņu” notiks 6. Sabiles Karstvīna svētki un tiks atklāts atjaunotais centra laukums.

Svētkus sāksim svinēt pusdienlaikā, sakotpaldies” un pilsētas svētku konfekšu tūtē ieberot Sabiles bērnu dārza, Sabiles pamatskolas un Sabiles mūzikas un mākslas skolas audzēkņu “muzikālās bonbongas”. Un tad ies vaļā.

Cepsim piparkūkas, baudīsim sautējumu un karsto sidru, iepirksimies tirdziņā un meklēsim savas “karstvīna odziņas: Sabilē viesosies izcilais obojists Indris Egle, uzstāsies Sabiles kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis, popgrupa “Taustiņi” no Kandavas, Sabiles kultūras nama sieviešu koris, dziedātājs Ainārs Bumbieris, senioru deju kolektīvs “Abava”, zumbas meitenes. Visam pa vidu rosīsies Sabiles rozīņgalvas. Klāt būs pats Āfrikas ritmu karstums, kuru mums atvedīs perkusiju pavēlnieks Nils Īle ar komandu.

Dziedāsim kopā ar Ziemassvētku vecīti, atklāsim svētku egli un sagaidīsim vēl kādus pārsteigumus pie tās!

Tiekamies Sabiles centra laukumā 14. decembrī! Atbrauc arī Tu un izvēlies savu visgardāko “odziņu” no mūsu un jūsu 6. Karstvīna svētku buķetes!

Drīzumā tiks publicēta visa pasākuma programma.

Informāciju sagatavoja: Sabiles kultūras nams

Dalies ar šo: