Sabilē visu decembri darbosies “Dāvantirgus ar rozīnīti”

2018. gada decembris Sabilē atkal būs īpašs, jo norisināsies vairāki pasākumi – gan piektie Karstvīna svētki 8. decembrī, gan Ziemassvētku pasākumi, bet jaunums šogad Sabilē būs “Dāvantirgus ar rozīnīti”, kurš norisināsies Sabiles radošajā namiņā “Sarade” (Rīgas ielā 34) no 1. – 30. decembrim, no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz 20.00.

Ziemassvētki ir īpašs gaismas un prieka laiks mūsu zemītes tumšākajā gadalaikā, bet  Sabilē amatnieki un mākslinieki no tuvākas un tālākas apkārtnes padarīs šos svētkus vēl īpašākus, pārdošanā piedāvājot savus darinājumus – gleznas, jostas, krūzes, svečturus, cimdus, rotaļlietas bērniem, metālkalumus, apsveikumu kartītes un daudzas citas noderīgas lietas.

Amatnieki, rokdarbnieki, mākslinieki un mājražotāji līdz 14. novembrim aicināti pieteikt savu dalību, aizpildot dalībnieka anketu, un pēc tam iesniegt savus darbus, kurus uz vietas tirgos radošā namiņa “Sarade” svētku organizētājas. Dāvantirgū darbosies rūķi, kuri palīdzēs nokomplektēt un iesaiņot dāvanas un šeit tiks organizēti arī īpaši piedāvājumi grupām ar radošajām darbnīcām un rūķu stāstiem. Šeit  būs atvērts atpūtas stūrītis, būs iespēja piedalīties dažādās darbnīcās, kā arī norisināsies citi pasākumi.

Sabiles “Dāvantirgu ar rozīnīti” organizē biedrība “Allnature” sadarbībā ar sociālo uzņēmumu “Sarade”. Par pieteikšanos dāvantirgum, dalības noteikumiem un citiem jautājumiem, kas saistīti ar radošajām darbnīcām, lūdzu, sazinieties ar Ievu, zvanot 25479582 (vai rakstot uz e-pastu: davantirgus@gmail.com), vai Lindu – 26369421. Dāvantirgus pasākumiem varat sekot arī līdzi sociālajā tīklā Facebook, meklējot kontu “Dāvantirgus ar rozīnīti”.

Arī gada nogalē esiet mīļi aicināti apciemot Sabili – pilsētu ar odziņu!

Kā “Dāvantirgus ar rozīnīti” veidotājas iepazīstināja ar saviem decembra plāniem, varat apskatīties šeit.

Sanda Poriņa, Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes tūrisma organizatore
Fotogrāfijas autore: Ina Servuta

Dalies ar šo: