Sabilē 1. augustā tika atklāts jauns piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Jau krietnu laiku baltajā namiņā, Sabilē, Ventspils ielā 2 (blakus avotam Līkais Krodzinieks) bija manāma rosība. Tur tika mazgāts, krāsots, līmēts un iekārtots, līdz beidzot, pagājušajā trešdienā, 1.augustā, to pildīja bērnu smiekli un čalas. Sanākušie bērni kopā ar vecākiem un krāšņo viesi – papagaili Rio, kurš tieši todien “lidoja” cauri Sabilei, dziedot dziesmas, vārot lielo ziepju burbuļu zupu un laižot gaisā krāsaino balonu salūtu, atklāja šo vietu, kurā arī turpmāk uz dažādām aktivitātēm pulcēsies bērni un ģimenes.

Šobrīd telpās jau darbojas pirmsskolas vecuma bērnu pieskatīšanas grupiņa. Tā ir iespēja mammām, kuras ar saviem bērniņiem ikdienu pavada mājās, uz stundu, divām, trim vai četrām atstāt mazuli pie mums, auklītes uzraudzībā, ja kādas lietas kārtojamas, pieraksts pie ārsta vai friziera, gribas satikties ar draudzenēm, vai vienkārši kādu brīdi veltīt sev. Vēlamo dienu un laiku lūgums iepriekš pieteikt pa tālr.: 29728348 vai 29932803.

Bērniem pieejamas arī audiologopēda konsultācijas, piesakoties pa tālr.: 22389445.

Aktivitāšu un pakalpojumu klāstu ceram paplašināt. Lūdzam arī vecākus būt aktīviem un iesaistīties plānošanā, izsakot vēlmes un idejas par pakalpojumiem un aktivitātēm, kas mūsu pilsētā atvieglotu un uzlabotu ikdienu gan bērniem, gan vecākiem.

Gaidīsim Jūs ciemos gan ikdienā, gan uz pasākumiem, par kuriem informēsim gan Sabiles mājas lapā, gan sociālajos tīklos.

Lai mums izdodas kopīgiem spēkiem!

Fotogrāfijas no atklāšanas pasākuma pieejamas šeit:

Ilze Grosa

Dalies ar šo: