Sabilē 22. aprīlī būs Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela koncerts – veltīts “Sarades namiņa” atjaunošanai

Šī gada Otrajās Lieldienās, 22. aprīlī, plkst. 14.00 Sabiles evaņģēliski luteriskajā baznīcā norisināsies izcils kultūras notikums – šī gada jubilāra Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela koncerts, veltīts Sarades namiņa atjaunošanai.

Aizvadītajā gadā Sabilē aktīvi “uzdarbojās” radošā telpa “Sarades namiņš”, ar spilgtiem, atraktīviem un sirsnīgiem pasākumiem īsā laikā iemantojot cilvēku mīlestību. 21. decembrī, kaimiņu ēkā izceļoties ugunsgrēkam, nodega arī Sarades namiņa augšstāvs, atstājot ēku bez jumta un pilsētu bez iemīļotās pulcēšanās vietas. Kādu brīdi likās, ka šis stāsts ir beidzies, taču cilvēku atbalsts, uzticība un nesavtīgā palīdzība ir pierādījuši, ka namiņam ir jāatgriežas Sabiles kultūrvidē. Tam ir nepieciešama profesionālu būvniecības speciālistu iesaistīšanās, laiks un nauda, tādēļ bez sabiedrības atbalsta joprojām neiztikt.

Janvārī, Sabiles kultūras nama darbinieku aicināti, vietējie mūziķi un grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” piedalījās ziedojumu koncertā namiņa atjaunošanai. Šoreiz labdarības akciju turpina spožais skatuves mākslinieku tandēms Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels. Aicinām kopā ar viņiem piedzīvot brīnišķīgus svētkus!

Ieeja koncertā – pret ziedojumiem Sarades namiņa atjaunošanai.

Ziedīte Žačeste, “Sarades namiņš”

Sabile_Sarades namins_Janis Lusens_Zigfrids Muktupavels_2019_22 aprilis

Dalies ar šo: