Otrā „Āboldiena Sabilē”

Nākamnedēļ, 8.oktobrī, Sabilē, otro reizi tiks godināts rudens bagātīgais dārgums – ābols.

Vīna kultūras un tradīciju ieskautajā pilsētā, ik gadu, pēdējā jūlija nedēļas nogalē, tiek svinēti Sabiles Vīna svētki. Šajos svētkos ikviens var piedzīvot neaizmirstamu kultūras programmu, kā arī līksmības, humora un aizrautības pilnus brīžus. Vīna svētki ir vasaras gaidītākais notikums Sabiles pilsētā.

Mazā, šarmantā pilsētiņa ir skaista ne tikai vasaras sezonā, bet arī pārējos gadalaikos. Lai aicinātu apmeklēt pilsētu un apskatīt rudens krāšņumu, Sabiles Kultūras nama radošajam kolektīvam radās ideja par „Āboldienas” izveidi. „Vēlējāmies, lai interesenti apmeklē mūsu pilsētu arī rudens sezonā, izbauda krāsainos dabas skatus, apskata bagātīgo vīnogu ražu Sabiles Vīna kalnā, kā arī nobauda mūsu vietējo ražotāju labumus, un izbauda arī vienkāršu, bet sirsnīgu kultūras programmu,” stāsta Sabiles Kultūras nama direktore Gerda Zeberiņa.

Šī ir otrā „Āboldiena Sabilē”, tādēļ piedāvātie pasākumi notiks ļoti atbilstošā vietā – „Sabiles Sidra” pagalmā.

Plkst. 14.00 notiks stikla mākslinieces Kristīnas Sunepes – Celmiņas izstādes „CEĻĀ” atklāšana. Šī izstāde ir tapusi vienas ģimenes telpā. Kristīna ir stikla māksliniece, Igo Celmiņš strādā ar metālu un Toms Celmiņš šobrīd apgūst metālapstrādes mākslu Rīgas amatniecības vidusskolā. Lai arī katrs iet savu ceļu, izstādē varēs redzēt ģimenes simbiozi. “Dari pats sevi laimīgs” ir mazais izstādes lozungs un izstādes apmeklētāji tiks aicināti paspēlēties ar šīs pasaules krāsainajiem gabaliņiem!

No plkst. 14.30 līdz 17.30 aktivitātes un radošas darbnīcas „ĀBOLAMPEĻI”, kur gan mazi, gan lieli varēs baudīt ābolu pankūkas, veidot ābolu kompotus, kā arī ābolu rotas, ripināt ābolus, skatīties multfilmu „Ābolmaiss” u.c.

Plkst. 18.00 apmeklētāji uz „Ābolu mēles” varēs ieraudzīt ābolu šķirnes un to raksturojošās iezīmes modes skatē „BETOLLI” Nr.4 modes skate”. Bet pēc modes skates varēsiet izbaudīt dziesminieka Dināra Gulbja koncertu. Bet no plkst. 20. līdz plkst.22. vakara noslēgums pie „Āboltējas”.

No plkst. 18.00 ieejas maksa ir 3€. Āboliņiem, Āboliem, Ābelēm, Āboltiņiem, Ābeltiņiem un citiem Ābolu uzvārdu īpašniekiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – ieeja bez maksas! Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums notiks „Sabiles Sidra” radošajā noliktavā.

Aicinām ikvienu uz Sabili – pilsētu ar odziņu, lai izbaudīto krāšņo un bagātīgo rudeni!

Materiālu sagatavoja:
Arita Silinga
„Sabiles Sidra” mārketinga speciāliste
Tālr.: 27817025 ; 61301707
E-pasts: arita@sabilessidrs.lv
www.facebook.com/sabiles.sidrs/
www.draugiem.lv/sabilessidrs/
www.instagram.com/sabiles.sidrs/
www.sabilessidrs.lv

sabilessidrs-aboludienas-a3-soc-tikliem

Dalies ar šo: