Pidžamu balle Sabiles PII “Vīnodziņa”

Interesants un neierasts rīts 27.janvārī sākās Sabiles PII „Vīnodziņa”. Jau brīdi pēc brokastīm bērni kopā ar audzinātājām un auklītēm ģērbās bērnudārza rītam pavisam neierastā apģērbā – pidžamā, lai visi kopā dotos uz Pidžamu balli Čučumuižā.

Mazos un lielos balles apmeklētājus zālē jau gaidīja Žirafe, kurai bija jāparāda ceļš uz Čučumuižu, kurā tieši piektdien, 27.janvārī notiek Pidžamu balle.

Ceļojums var sākties!

Lai nokļūtu galapunktā visiem bija jābrauc ar „Miega vilcieniņu”, kurš visus dalībniekus aizveda uz īstu Čučumuižu, kurā ierasties drīkst tikai pidžamā un ar spilvenu padusē.

Ierodoties Čučumuižā, bērni ieskandināja to ar nelielu miega koncertu, kur izdziedot parādīja latviešu tautas rotaļu „Gulēja, saulīte”, dziedāja latviešu tautas dziesmu „Aiz kalniņa mēnestiņ(i)s” kā arī citas skaistas šūpuļa dziesmas. Koncerta noslēgumā mazie dalībnieki varēja ļauties miedziņam, jo viņiem šūpuļa dziesmu „Aijā, žū-žū, lāča bērni” dziedāja  audzinātājas un auklītes.

Pasākuma otrā daļa sākas ar īstām spilvenu aktivitātēm. Izspēlējām muzikālās kustību rotaļas. Notika sacensības pa grupām, kur katra grupa būvēja torni no savu grupiņu spilveniem. Torņi tika izmērīti, lai noskaidrotu, kurai grupai ir visaugstākais tornis. Neizpalika arī sacensības un Sabiles lielā Spilvenu kalna taisīšana, kur izmantot varēja tikai spilvenus.

Pasākuma noslēgumā katra grupa tika pie dāvaniņas, diplomiem, atzinības rakstiem un kāruma.

Liels PALDIES vecākiem par atsaucību spilvenu izstādes veidošanā!

PALDIES audzinātājai Zanei Ošai par sarūpētām dāvaniņām pasākuma apmeklētājiem Čučumuižā!

Bilžu galerija

PII „Vīnodziņa” muzikālā audzinātāja Inga Feldmane

Dalies ar šo: