Pavadot valsts svētkus, sagaidīta pirmā Advente

Sagaidot valsts svētkus Sabiles PII „Vīnodziņa”, aktualizējām tēmu „Latvija – mūsu mājas”. Grupās notika tematiskie rīti. Bērni zīmēja savas mājas, tika pārrunāts par to, cik tas ir labi, ka mums ir savas mājas, kā mēs tās varam sakopt un turēt godā. Kopīgi noskatījāmies multfilmu „Sprīdītis”, kuras galvenā atziņa ir tā, ka nekur nav tik labi kā mājās.

B/d metodiskajā kabinetā tika ierīkots patriotiskais stūrītis. Bērniem bija iespēja apskatīt latviešu tautas tērpu, dažādas latvju zīmes, vērpjamo ratiņu. Arī katrā grupā bija padomāts pat to, lai telpa tiktu saposta uz valsts svētkiem.

Svētku nedēļas izskaņā bērnu dārza darbinieki bija sagatavojuši bērniem pārsteigumu – iestudējuši teātri pēc I.Šteinbergas lugas „Kas dzīvo namiņā”. Arī šinī uzvedumā tika aktualizēta doma par mājām, par to, kā mēs varam palīdzēt viens otram māju uzcelt un dzīvot visi draudzīgi un saticīgi, rosinot bērnus domāt par to, ka mēs katrs Latvijas iedzīvotājs un arī katrs bērns ar saviem labajiem darbiem varam palīdzēt savai pilsētai, novadam, valstij.

Pavadot valsts svētkus, sagaidīta pirmā advente. Mūzikas skolotāja Inga katram bērnam un darbiniekam bija iedevusi čiekuru, kurš bija jāizrotā. 28.novembra rītā bērnu dārza pagalmā uzstādītā eglītē visi krāsainie čiekuri tika sakarināti. Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sācies. Lai tas ir mierīgs, jauks un ģimeniska mīļuma piepildīts!

Uz tikšanos Ziemassvētku eglītēs:
1. (jaunākā) grupa 19.decembrī pl. 16.00
2.( vidējā) grupa 20.decembrī pl.16.00
3. (vecākā) grupa 21.decembrī pl 16.00
4.(sagatavošanas) grupa 22.decembrī pl.16.00

Bilžu galerija

Sabiles PII „Vīnodziņa” vadītāja Z.Cīrule

Dalies ar šo: