Kuldīgas kauss telpu futbolā U10 grupā

12. novembrī pirmo reizi Kuldīgas novada sporta skola organizēja Kuldīgas kausu telpu futbolā U10 grupā. Turnīrā piedalījās 6 komandas: Kuldīga, Grobiņa, Saldus un trīs Talsu novada sporta skolas komandas Laidze, Talsi un Sabile.

Turnīrā katra komanda spēlēja ar katru un pēc iegūto punktu skaita tika sadalītas vietas. Un tā 6.vieta Talsiem ar 0 punktiem, 5.vieta Saldus ar 3 punktiem, 4.vieta Laidze ar 6 punktiem. Un turnīra stiprākās komandas vietas noskaidrojās tikai pēdējās kārtas pēdējā spēlē, kur tikās Sabile pret Kuldīgu. Šīs spēles uzvarētājs izcīna lielāko kausu un zelta medaļas. Spēle ritēja ar lielu atbildības sajūtu, jo abas komandas gribēja uzvarēt, bet Kuldīgas komanda izrādījās izturīgāka un uzvarēja Sabili 3:0. Tādējādi 3.vieta Sabiles futbolistiem, 2.vieta Grobiņai un zelta medaļas un kauss mājiniekiem – Kuldīgas futbolistiem.

dsc_0838

Sabiles komandā spēlēja: Edvards Neilands, Ralfs Kaņeps, Henrijs Strēlis, Matīss Pucens, Emīls Sokolovskis, Mārtiņš Zvaigzne, Linards Slēžis, Daniels Kristbergs, Roberts Kotāns.

dsc_0634

Treneris: Mārcis Červoņikovs

Dalies ar šo: