Kolāžu konkursā uzvar klase no Sabiles

Kolāžu konkursā galveno balvu – apmaksātu braucienu visai klasei uz “19.Starptautisko Ledus skulptūru festivālu” Jelgavā iegūst 3. klase no Sabiles vidusskolas, skolotāja Sarmīte Jurjaka.

Jau piekto reizi Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla ietvaros Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra” rīko kolāžu konkursu skolēniem no 1. līdz 4. klasei. Lai piedalītos, klasei bija jāizpilda radošais uzdevums – uz vienas A2 lapas jāizveido kolāža par festivāla tēmu “Karnevāls”.

“Šogad esam guvuši negaidīti lielu atsaucību, konkursam kopumā atsaucās 143 klases jeb 2700 skolēni no visas Latvijas. Tas ir teju divas reizes vairāk nekā pērn, kad saņēmām 74 skolēnu darbus,” – stāsta JPPI “Kultūra” vadītājs Mintauts Buškevics.

Jelgavas mākslinieki Uldis Roga un Ilze Beķere, vērtējot kolāžas, atzina, ka noteikt vienu uzvarētāju nebija viegli, skolēni izmantojuši dažādas tehnikas, kas viņiem vienlīdz prasīja daudz darba un pacietības. Līdz ar to vēl 25 klasēm žūrija piešķīra simpātijas balvu – ielūgumus uz festivālu.

Stiprinot pilsētu sadraudzību, konkurss paralēli norisinās arī Šauļos un Pērnavā. Kaimiņvalstu skolēnu darbi drīzumā nonāks Jelgavā, kur tos izvērtēs žūrija.

Visas konkursam iesūtītās kolāžas varēs apskatīt no 8. februāra izstādē Jelgavas Kultūras nama 2. stāva galerijā. Savukārt baudīt karnevāla gaisotni “19.Starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā” aicināti no 10. līdz 12. februārim.

Vairāk informācijas: www.jelgava.lv
www.festivali.jelgava.lv

Informāciju sagatavoja:
Diāna Mamedova
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”
Tel.: 27195906
E-pasts: Diāna.Mamedova@kultura.jelgava.lv

Dalies ar šo: