“Kam negadās…” – tikšanās ar Ināru Šteinbergu

29. martā Sabiles bibliotēkā viesojās mūsu novadniece – literāte Ināra Šteinberga. Jau desmit gadus cītīgi tiek rakstīta dzeja, proza, lugas un vēsturiski nostāsti. Šogad ir iznākusi Ināras grāmata ,,Kam negadās. 100 jautri piedzīvojumi”, kuru arī lasījām, apskatījām un ,,aprunājām”.

Inara Steimberga (1)

Ināra Šteinberga savās grāmatās apliecina, ka prot jokot un raudzīties uz lietām un norisēm ar humoristisku skatījumu. Mums bija iespēja uz notikumiem skatīties ar autores acīm un sirsnīgi pasmieties līdzi, izzināt Ināras ceļu līdz grāmatai. Ināras rakstīto ar aizrautību lasa gan bērni, gan pieaugušie. Iepazīstoties ar Ināru, redzam, ka lielākā pamatvērtība ir viņas ģimene. Arī grāmatas, kurās galvenie varoņi ir Ināras meitas un mazbērni, ir košas un aizraujošas – pasakas, piedzīvojumi, lugas, kuras papildinātas ar krāsainiem fotoattēliem, dziesmām un rotaļām.

Nesen ir uzsākts ceļš pie apjomīga darba, kuru ar nepacietību gaida katrs Sabiles iedzīvotājs, jo nav jau noslēpums, ka Ināras plānos ir grāmata, kura būs veltīta Sabilei. Tā būs grāmata ar teikām, humoru, vēsturi un sabilnieku atmiņām.

Inara Steimberga (5)

Lai izdodas uzsāktais, un ar nepacietību gaidīsim nākamo tikšanos!

Rudīte Matisone,
Sabiles bibliotēkas vadītāja

Dalies ar šo: