Joku diena Sabiles „Vīnodziņā”

Pirmais aprīlis, kā jau tam pienākas, bērnu dārzā iesākās pavisam neparasts. Mūsu bērnu dārza bērni vairs nebija bērni , bet gan karalienes, Betmeni, Spaidermeni, klauni, kungi platmalēs, baletdejotāji, dakteri Aikāsāp ar palīgiem, dažādi zvēri un daudzi citi pasaku varoņi. Arī audzinātājas un auklītes nebija atnākušas uz darbu, bet viņu vietā bija sveši onkuļi, tantes, policisti. Viens no šiem svešiniekiem bija Jokstiņš Antons ar savu mazmeitiņu Marfiņu. Viņi aicināja visus uz zāli, kur tika demonstrēti interesantie tērpi un apģērbu aksesuāri, stāstīti joki un dažādi interesanti atgadījumi.

Ļoti lielu interesi piesaistīja Marfiņas sarkanais lakats, zem kura notika pārvērtības. Cits, pabijis zem lakata, atgriezās ar ūsām, cits ar brillēm, bet vēl kāds ar sarkanu degungalu vai izteiktiem vasaras raibumiem.

Visi svētku dalībnieki tika iesaistīti arī interesantās atrakcijās. Viena no sarežģītākajām bija balona spridzināšana. Grūti gāja – viss tika izmēģināts, gan kāpšana ar kāju, gan sēdēšana virsū, pat kniebšana balona sānos.

Noslēgumā Antons un Marfiņa aicināja visus piedalīties burbuļu ķeršanā. Šī atrakcija sagādāja vislielāko prieku.

Paldies grupu skolotājām un vecākiem par atsaucību interesanto tērpu un kostīmu darināšanā, kā arī paldies skolotājām Ingai Volmanei un Sabīnei Mierlkalnei par pasākuma organizēšanu un parastas darba dienas pārvēršanu smieklu pilnā piedzīvojumā.

Sabiles PII „Vīnodziņa” vadītāja Z.Cīrule
Foto Z.Cīrule

BILŽU GALERIJA

Dalies ar šo: