Jaunais mācību gads Sabiles PII ” Vīnodziņa”

Ar saules un ūdens peldēm nemanāmi ir pagājusi vasara un pienācis rudens ar saviem pīlādžu ķekariem un asteru pušķiem. Ir atkal klāt 1.septembris – laiks , kad mēs atveram jaunu lapaspusi savā dzīvē, laiks jauniem piedzīvojumiem, jauniem draugiem un jaunām sajūtām.

Kādam šis ir pirmais mācību gads pirmsskolā, bet citam pēdējais gads, un tad jau uz skolu. Šinī mācību gadā Sabiles PII „Vīnodziņa”  ir 76 bērni,   ar kuriem  4 grupu komplektos strādās 8 skolotājas, viena mūzikas skolotāja un 1 logopēds. Vēlētos visiem novēlēt radošu un labām idejām un darbiem piepildītu jauno mācību gadu. Arī vecākiem novēlu izturību, gudrību un pacietību, veiksmīgu sadarbību ar bērnu dārzu  un,  lai bērnu audzināšana sagādātu patiesu  prieku.

Vēlos pateikt paldies vecākiem par veiksmīgo sadarbību iepriekš, jo pateicoties Jums mēs veiksmīgi piedalījāmies Makulatūras vākšanas projektā, kurā ieguvām 2.vietu un apmaksātu ekskursiju 150.00 eiro vērtībā. Tas mums deva iespēju visiem bērniem un vecākiem augusta beigās  doties uz Laumas dabas parku  un uzzināt daudz interesantu lietu par bišu dzīvi, kā arī  izbaudīt sporta taku un iepazīt putnus putnu takā.

Ļoti veiksmīga bija mūsu dalība Maksimas projektā „Savai skolai” , kurš noslēdzās vasarā un mēs apmaiņā pret sakrātajām uzlīmēm ieguvām  jaunu krāsu lāzerprinteri un guaša krāsas. Paldies visiem atbalstītājiem!

Uz tikšanos Vīnodziņā!

Iestādes vadītāja Z.Cīrule

BILŽU GALERIJA

Dalies ar šo: