Izlaidums Sabiles Mūzikas un mākslas skolā

20.maijā Sabiles kultūras namā notika Sabiles Mūzikas un mākslas skolas 18. izlaidums. Savu pilngadības izlaidumu svinējām ar vērienu. Uz skatuves sēdēja 12 jauni, talantīgi absolventi: 2 mūzikas nodaļā un 10 mākslā. Viņu vidū Edgars Vesmanis, kurš šogad ieguvis augstāko rezultātu skolas vēsturē mūzikā – 2.vieta Valsts konkursā mūzikas skolu audzēkņiem vokālajā dziedāšanā. Sofija Rudzīte un Luīze Cīrule, kuru noslēguma darbi novērtēti uz 10 un kuras savulaik ieguvušas augstāko novērtējumu mūsu skolas vēsturē mākslas jomā – 2.vieta Valsts konkursā mākslā. Ar ”izcili” noslēguma darbi vēl tika novērtēti Laurai Sorkinai un Renāram Fridrihsonam. Savukārt skolas noslēguma eksāmenos tikai teicamus vērtējumus saņēma Kristiāna Kristberga, Keita Buta un Sofija Rudzīte.

Direktore Zinta Ošenberga salīdzināja talantu ar degošu svecīti lukturītī, kura stikliņš reizēm jānotīra, lai spīdētu spožāk. Un tas ir katra darbs. Citam lielāks, citam mazāks, ieguldīts sava talanta attīstībā.

Skolotājs Andris Millers visu skolotāju vārdā teica paldies audzēkņiem, kuri šogad daudz mācījuši pacietību. Nebija joka lieta sagatavot 10 lieliskus noslēguma darbus, kuri ir apskatāmi kultūras nama foajē.

Absolventi skolai dāvināja koka solu ar saviem autogrāfiem.

Paldies skolotājiem par darbu, paldies vecākiem par uzticību mūsu skolai!

Dalies ar šo: