“Izaugsmes diena 2017” 10. maijā

Šī gada 10. maijā, Talsos, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību rīkos pasākumu “Izaugsmes diena 2017”. Pasākuma ietvaros aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

Šīs dienas mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā. “Izaugsmes dienas” ietvaros tiks rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām – Uzņēmējiem un NVO, pašvaldības darbiniekiem un iestāžu vadītājiem, izglītības un kultūras darbiniekiem un vadītājiem, vidusskolēniem un jauniešiem.  “Izaugsmes diena”  ir platforma un domnīca ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā.

Meistarklašu ietvaros sabiedrībā zināmi un iecienīti lektori Jānis Palkavnieks (Draugiem Group) un profesors Roberts Ķīlis dalīsies ar saviem jaunākajiem secinājumiem par zīmola izveidi klientu noturēšanai, procesu efektivitāti, uzvedības un paradumu maiņu u.c. tēmām.

Pasākums notiks Talsu Tautas namā, no plkst. 09.00 līdz 17.00. Dalība bez maksas, līdz 9. maijam reģistrējoties šajā saitē: http://ej.uz/IDTalsi 

 “Izaugsme biznesam un NVO”

Mērķauditorija: Pašvaldības uzņēmēji un nevalstisko organizāciju pārstāvji, 12. klašu audzēkņi

Aktivitātes apraksts: Šī aktivitāte sniedz ieskatu uzņēmējdarbības vides attīstības tendencēs, finansējuma un citu investīciju piesaistes aktuālajām iespējām. Pasākuma otrajā daļā notiks 3 meistarklases – kurās tiks sniegti vērtīgi analītiskās, tīklošanās, zināšanas vadības un uzvedības ekonomikas rīki un atziņas, kurus dalībnieki varēs pielietot savā ikdienā. Aktivitāte veicina uzņēmējspēju un uzņēmējdarbības attīstību, radošumu un sadarbības spējas.

“Izaugsme pašvaldībai”

Mērķauditorija: Pašvaldības un tās iestāžu vadītāji un darbinieki

Aktivitātes apraksts: Šīs aktivitātes mērķis ir aktualizēt publiskās pārvaldes darba efektivitātes aspektus, iepazīstināt pašvaldības un tās iestāžu vadītājus un darbiniekus ar LEAN vadības pamatprincipiem un to pielietojumu pašvaldības darbā, sniedzot praktiskus rīkus, padomus un labās prakses piemērus no citām Latvijas pašvaldībām darba efektivitātes uzlabošanai Meistarklasē notiks ne tikai teorētiskais ieskats, bet arī uz procesu efektivitāti un kolektīva saliedēšanu vērsti praktiskie uzdevumi.

“Izaugsme izglītībai un kultūrai”

Mērķauditorija: Pašvaldības izglītības un kultūras iestāžu vadītāji un darbinieki

Aktivitātes apraksts: Šī aktivitāte ļaus tās dalībniekiem aplūkot savu darbu no citām šķautnēm, sniedzot vērtīgus padomus efektīvai, uz klientu vērstai domāšanai un rīcībai. Pasākumā notiks divas meistarklases, kurās tiks sniegtas domāšanu provocējošas atziņas par ikdienas darbu jēgu, klienta jēdzienu, darba efektivitātes uzlabošanu, neesot pretrunā ar personīgām vērtībām.

Programma

Dalies ar šo: