Iespēja jaunajiem uzņēmējiem 9. septembrī “Info stunda Sabilē”

Septembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Talsu biznesa inkubators plāno izbraukuma “Info stundas”, kurās stāstīs par biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. 9. septembrī plkst. 10.00 šāda tikšanās plānota arī Sabilē, kultūras nama mazajā zālē.

Biznesa inkubatorBiznesa inkubatori palīdz attīstīties jauniem, dzīvotspējīgiem un konkurētspējīgiem komersantiem. Biznesa inkubators ir atvērta koprades, biroja, darbnīcu, semināru un notikumu telpa jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem. Visā Latvijā darbojas 15 biznesa inkubatori.

Inkubācijas programmā dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu dažādu sava biznesa attīstībai nepieciešamo izmaksu segšanai. Tās Biznesa inkubator_2var būt tādas izmaksas kā, piemēram, ražošanas iekārtu iegāde, izejvielu vai izejmateriālu iegāde, grāmatvedība, telpu noma, dizaina pakalpojumi, mārketinga pakalpojumi (t.sk. facebook ads un sociālo tīklu uzturēšana), tehnoloģiskās konsultācijas, prototipu izstrāde, sertificēšana, laboratoriju izmaksas u.c.

LIAA biznesa inkubatori izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus pieteikties inkubācijas programmai. Atbalsta programmai aicināti pieteikties uzņēmumi no Talsu, Dundagas, Rojas vai Mērsraga novada, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Papildu informācija: Dagmāra Dreiškena, LIAA Talsu biznesa inkubatora vadītāja, tālrunis: 28659444, dagmara.dreiskena@liaa.gov.lv Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Ja arī Tu vēlies uzzināt vairāk par to, kā biznesa inkubatori var palīdzēt Tavas biznesa idejas un uzņēmuma attīstībai, izmanto iespēju un apmeklē “Info stundu Sabilē” 9. septembrī plkst. 10.00 Sabiles kultūras namā!

Informāciju sagatavoja:
Sanda Poriņa, Sabiles tūrisma informācijas centrs

Dalies ar šo: