Ģimenes diena „Valgales skolā”

12. maijā Upesgrīvas internātpamatskolas struktūrvienībā „Valgales skola” notika Ģimenes dienas pasākums „Siltums un mīļums ik sirsniņā katrā”, kurā šogad tika atzīmēta arī Māmiņdiena. Pasākuma ieskaņā vecāki tika aicināti uz atklātajām stundām klasēs, kurās mācās viņu bērni, lai pavērotu, kā ikdienā notiek mācību darbs skolā. Turpinājumā vecāki varēja baudīt bērnu gatavoto cienastu un noskatīties prezentāciju ar foto un video slaidiem, kurā tika apkopoti dažādi pasākumi gan no skolas ikdienas, gan pasākumiem skolā un ārpus tās.

Tā kā Māmiņdiena un Ģimenes diena ir gada sirsnīgākie svētki, kad varam no sirds pateikties savām māmiņām un visai ģimenei, skanēja arī sirsnīgs koncerts, kurā piedalījās visi skolas audzēkņi ar īpašiem priekšnesumiem. Vecāku acīs varēja manīt milzīgu prieku un lepnumu par viņu bērnu sniegtajiem priekšnesumiem, kā arī neiztika bez kādas aizkustinājuma asaras klausītāju acīs, vērojot un klausoties bērnu sagatavotos priekšnesumus.

Šī diena „Valgales skoliņā” bija emociju un sirsnības piepildīta, tāpēc, domāju, ka pasākuma nosaukums bija ļoti atbilstošs- „Siltums un mīļums ik sirsniņā katrā”.

Paldies, visiem vecākiem, kuri atrada laiku, lai ar saviem bērniem baudītu šo dienu šeit pie mums Valgalē.

DSC_0181

IMG_1740(1)

Mūzikas skolotāja Zane Apsīte
Foto Aija Rēķe

Dalies ar šo: