FK Iecava kauss 2019

Talsu Novada sporta skolas U8 futbolisti pirmajā spēle tikās ar mājinieku pirmo komandu un jau no pirmajām minūtēm TNSS futbolisti noteica spēles raksturu un novirzīja spēli uz pretinieku vārtiem.

Ar labu saspēli komandā no vārtu priekšas TNSS komandas labā vārtus guva Jēkabs Mikus Himičs. Turpinoties spēlei vēl bija daudz iespēju gūt vārtus, taču veiksme nebija mūsu pusē un tuvojoties spēles beigām iekritām Iecavas pretuzbrukumā, neveiksmīgi nospēlējot TNSS vārtu sargam bumba ieripoja vārtos-spēles rezultāts: 1 – 1. Otrajā paliecinoša uzvara pār JDFS Alberts2. Taču ar JDFS Alberts1 komandu spēles rezultātu pirmajā uzbrukumā atklāja JDFS Alberts1 futbolisti-pārsteidza nesagatavotus, bet  TNSS futbolisti pēc 10 sekundē atbildēja ar strauju uzbrukumu un gūtajiem vārtiem un tā arī spēle noslēdzās: 1 – 1. Ceturtajā spēle pārliecinoši uzvarēta FK Iecava2 4 – 0. Pēdējā spēlē TNSS futbolisti \loti labi izvirzījāmies vadībā ar 3 – 0, bet beigu rezultāts 3 – 2 TNSS labā. Turnīru noslēdzām ar nezaudētām spēlēm un ierindojāmies 2. vietā aiz mājiniekiem FK Iecava1

FK Laidze/Sabile TNSS komandā spēlēja: Edvards Markuss Millers, Jēkabs Mikus Himičs, Everts Jānis Himičs, Miķelis Babris, Krišjānis Cīrulis, Raivis Āboliņš, Ronalds Grīnbergs, Marks Dadzis, Ralfs Tarasovs, Valters Jansons.

Paldies par atbalstu FK Laidzei un Talsu Novada Sporta Skolai!

FK Laidze/Sabile TNSS – Iecava1: 1-1
FK Laidze/Sabile TNSS – JDFS Alberts2: 2-0
FK Laidze/Sabile TNSS – JDFS Alberts1: 1-1
FK Laidze/Sabile TNSS – FK Iecava2: 4-0
FK Laidze/Sabile TNSS – AFA Olaine: 3-2

Sabiles sporta centrs

Dalies ar šo: