Ēd…Baudi…Mīli

RestoTerase ir jauns ģimenes restorāns Sabiles centrā, Abavas senlejas sirdī. Tā ir vieta, kur satikties, ēst, baudīt un mīlēt, jo tieši tāds ir ģimenes restorāna kredo, kas attainots arī logo. Tas, kā mēs ēdam parāda to, kā dzīvojam. Resto Terase veidota kā vieta ēdienu un dzērienu baudīšanas sajūtām.

Restorāna piedāvājumā ir plaša ēdienkarte dažādām gaumēm, kā arī neapoliešu picas, kuru pagatavošanā tiek izmantoti Itālijas produkti. Pie mums lieliski jutīsies arī veselīga dzīvesveida cienītāji, jo ēdienos izmantojam svaigus produktus pārdomātās kombinācijās un salātu izlasēs.

Dzērienu kartē – Abavas vīna darītavas produkcija, vīna izlase, alus, kokteiļi, svaigas sulas un izcila kafija! To lieliski papildinās deserti, kas liek aizmirst par diētu, jo kvalitātes dēļ ir vērts dažkārt nedaudz pagrēkot.

Sabile ir vieta gan aktīvai atpūtai, gan mierpilnām pastaigām, kurās šajā Kurzemes daļā var satikt atsaucīgus un runīgus cilvēkus. Sabile – Talsu novada un visas Latvijas pērle ar bagātīgo vēstures un leģendu garšu, un ainaviskajiem skatiem, aicina Tevi uz savu vīna kalnu un vīna ražotnēm.

Par to ir jāstāsta un mēs to darīsim! Jā, starp citu, par godu Sabilei pie mums var baudīt īpašo picu ar vēsturisko pilsētas nosaukumu “Zabeln”, kas kopš restorāna atvēršanas ir ieguvusi augstu popularitāti viesu vidū. Mums ir arī savi pārsteigumi – Sabile ir pilsēta, kura ir bagāta ne tikai ar daudziem avotiem, bet tajā arī alus tek pa ūdens krānu.
Neticiet? Brauciet uz Sabili, nāciet ciemos uz Resto Terasi un mīliet dzīvi!

Restorāna adrese: Sabile, Ventspils iela 1/3

Restorāna mājas lapa: www.restoterase.lv

Restorāna Fasebook profils: https://www.facebook.com/restoterase

Restorāna Instagram profils: @resto_terase

Dalies ar šo: