Būs iespēja samaksāt nekustamā īpašuma nodokli pilsētu un pagastu kasēs – 16. un 17. novembrī

Talsu novada dome ārkārtējās situācijas laikā 26. martā pieņēma lēmumu, ka I, II un III ceturkšņa nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) samaksas termiņš ir 16. novembris. Esošā ārkārtējā situācija cilvēkiem, kuri ikdienā neizmanto internetbankas pakalpojumus, sarežģī nodokļa nomaksu. Lai to atvieglotu, iedzīvotājiem divas dienas izņēmuma kārtā būs iespēja norēķināties Talsu novada pilsētu un pagastu kasēs.

Lai arī nomaksāt NĪN iespējams bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv, tomēr ir personas, kuras šo nodokļa nomaksu veic klātienē pilsētu un pagastu kasēs. Tā kā ārkārtējās situācijas laikā Talsu novada pilsētu un pagastu kases apmeklētājiem ir slēgtas, tad daļai cilvēku nav iespējams veikt nepieciešamo maksājumu. Lai šo situāciju risinātu, ir pieņemts lēmums 16. un 17. novembrī izņēmuma kārtā atvērt kases apmeklētājiem.

16. novembrī iedzīvotājiem būs atvērtas visas Talsu novada pilsētu un pagastu pārvalžu kases, izņemot kasi Virbu pagasta pārvaldē, no 8.00 līdz 17.00. Savukārt 17. novembrī pilsētu un pagastu kases, izņemot Stendes pilsētas pārvaldes kasi, iedzīvotājus pieņems no 8.00 līdz 15.00.

Klātienes tikšanās laikā aicinām apmeklētājus ievērot distancēšanās ierobežojumus un izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus!

Inita Fedko
Informācija publicēta no vietnes: www.talsunovads.lv

Dalies ar šo: