Balso par Sabiles aprūpes biedrības “Kalme“ pieteikumu

Sabiles aprūpes biedrība “Kalme“ ir iesniegusi pieteikumu If Drošības fonda konkursam, lai iegūtu finansējumu veco krāšņu nojaukšanai un papildu apgaismojuma ierīkošanai tumšajos koridoros.

Šobrīd “Kalme” ir iekļuvusi starp četrpadsmit finālistiem. Lai atbalstītu “Kalmes” projektu, balso ar “Man patīk” vai “Like” pie konkrētā projekta attēla If sociālajos tīklos Draugiem.lv un Facebook.

Tie trīs finālisti, kuri laikā līdz 3. novembrim If sociālajos tīklos būs ieguvuši vislielāko balsu skaitu, saskaitot iegūtās balsis abos profilos, katrs savam projektam saņems finansējumu līdz 1000 EUR (ieskaitot PVN).

Sabiles aprūpes biedrība ir izveidojusi veco ļaužu aprūpes namu, kurā jau 20 gadus tiek sniegti sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi senioriem, tostarp aprūpējamiem un ar kustību traucējumiem. Ēkai drīz būs simts gadi un tajā atrodas podiņu apkures krāsnis, kas ir ne tikai ļoti sliktā stāvoklī un neizmantojamas, bet arī apgrūtina veco ļaužu pārvietošanos gaiteņos un gulošu klientu pārvietošanu ar nestuvēm. Biedrība vēlas nojaukt vecās krāsnis, kā arī ierīkot papildu apgaismojumu tumšajos koridoros, lai nodrošinātu cienīgas vecumdienas senioriem.

Dalies ar šo: