Atklāj, ko radi Talsu novadam!

Šajā gadā konkurss Talsu bruncī ieaustie” ir pārtapis par Radi Talsu novadam!”. Mainītas arī konkursa nominācijas, bet nemainīgs nosacījums ir vēlme ar šī pašvaldības konkursa palīdzību atklāt vēl Talsu novadā neatklāto un ieraudzīt vēl neredzēto. Arī tu līdz jūlija beigām vari pieteikties kādā no 12 konkursa nominācijām!

Pašvaldības rīkotā konkursa mērķis ir līdzšinējais: to organizē, lai ieinteresētu un iesaistītu iedzīvotājus savu īpašumu labiekārtošanā, veicinātu novada sakoptību un pateiktos sabiedriski aktīviem iedzīvotajiem par ieguldījumu novada tēla veidošanā.

Šajā gadā mainīts nomināciju klāsts. Tā kā Talsu novadā ir sākta jauna tradīcija – iedibināta Talsu novada uzņēmēju Gada balva – tad konkursā „Radi Talsu novadam!” uzņēmējdarbības jomā tiks vērtēti tikai čaklākie mājražotāji. Toties ir radītas iespējas parādīt savu veikumu citās kategorijās.

Novada teritorijas pilnveidošanā un labiekārtošanā svarīga ir ikviena iedzīvotāja iesaiste un līdzdalība. Pat ja pašam šķiet, ka laika un līdzekļu ir bijis par maz, lai paveiktu visu, kas izsapņots, tad Talsu novadam būtisks ir katrs uzlabojums, kas īstenots, katrs solis uz priekšu, kas sperts.

Konkursa nominācijas šogad papildinātas ar piecām jaunām: „Veiksmīgākās ēkas pārvērtības”, „Degradētās teritorijas atjaunošana”, „Skaistākais balkons”, „Gaumīgākais skatlogs un/vai ieejas mezgls” un „Vides vērtība”.

Nominācijā „Veiksmīgākās ēkas pārvērtības” un „Degradētās teritorijas atjaunošana” ir iespēja atklāt, kā laika ritā mainījusies ēka vai teritorija, ieguldot tajā ne tikai finansējumu, bet arī izdomu un darbu. Savukārt kategorijā „Skaistākais balkons” un „Gaumīgākais skatlogs un/vai ieejas mezgls” būs redzams „zaļo pirkstiņu” veikums un radošs piegājiens sava mājokļa vai uzņēmuma skatloga noformējumā. Nominācijā „Vides vērtība” ir iespēja parādīt to, kas priecē ne tikai pašus, bet arī mūsu novada apmeklētājus.

Šajā gadā konkursa vērtēšanas komisija izvirzītos pretendentus klātienē apmeklēs augustā, bet noslēguma pasākums un uzvarētāju paziņošana gaidāma 2. oktobrī, ievērojot tajā brīdī noteiktās sanitārā protokola prasības.

Ja vēlies pieteikt sevi vai draugu, to iepriekš ar viņu saskaņojot, dalībai konkursā, tad sazinies ar pilsētas vai pagasta pārvaldes vadītāju!

Ar konkursa „Radi Talsu novadam!” nolikumu var iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.talsi.lv sadaļā dokumenti/nolikumi/konkursa „Radi Talsu novadam!” nolikums.

Inita Fedko,
Talsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja

Dalies ar šo: