Arī Sabiles aprūpes biedrībā “Kalme” Ziemassvētki nāk

Tik tiešām, arī Sabiles aprūpes biedrības “Kalme” veco ļaužu nama 24 iemītnieki jūt Ziemassvētkus. Pie mums svētku noskaņa ienāca jau ar pirmo Adventi. Tika izdekorēta ēka, tās apkārtne. Vēl jo krāšņāku svētku noskaņu radīja tikko uzliktais ēkas jaunais jumts.

Ir ļoti silti un patīkami apzināties, ka ir vēl joprojām līdzcilvēkos cienība, sirsnība pret veciem cilvēkiem.

Veco ļaužu nama seniorus kā pirmie 2.decembrī ieradās apciemot mūsu draugi – Rīgas deju kopa „Sidrabi” 40 cilvēku sastāvā. Kopīgi tika darināti apsveikumi, ēsti pīrāgi un dzerta smaržīga piparmētru tēja. Mājīgi un silti bija gan senioriem, gan viesiem.

Vieni no pirmajiem ar skaistu svētku kliņģeri mūsu seniorus sveica Talsu novada domes deputāti E.Zelderis, I.Norenberga, L.Pīlēģis.

Ar skaistām Ziemassvētku dziesmām un apsveikumiem mūs ir iepriecinājuši Sabiles kultūras nama kora meitenes, ansambļa „Sandra” divi Andri, Sabiles pamatskolas skolēni.

Sabiles aprūpes biedrība_Kalme_Ziemassvētku laiks_2018_decembris

Savus apsveikumus ir pieteikuši vēl vairāki kolektīvi: Juris Lasenbergs ar savu kolektīvu, Kandavas Kalnmuižas pils darbinieku kolektīvs – viens brauks ar skaistu koncertu, cits ar skaistām dāvaniņām un saldiem gardumiem. Ciemojušies pie mums arī privātie sveicēji, kas katram senioram veltījuši siltus vārdus un mīļus sveicienus ar dāvaniņu svētkos.

Ziemassvētku vakarā neiztrūkstoša būs arī kristīgā stunda ar Kandavas baptistu draudzes mācītāju Oskaru Jēgermani  un viņa komandu. Šajā vakarā noteikti sagaidīsim arī savu Salavecīti ar gardām dāvanām, siltiem pīrāgiem, smaržīgām piparkūkām un plātsmaizēm.

Vislielākā intriga mums bija par zvanu no Rīgas, ka jauniešu grupa vēlas sniegt koncertu mūsu senioriem. Tikai ceturtdienas vakarā atklājās noslēpums – pie mums ieradās mežragu kvarteta „Rīga” dalībnieki, kuri ar savu talantīgo spēli pārsteidza mūs. Šāda veida labdarības koncerts mūs priecēja pirmo reizi.

Pārsteigumi līdz Ziemassvētkiem un gadu mijai nebeidzas – tikko saņēmām ziņu, ka izdevniecība „Dienas Žurnāli”  mums dāvina 2019.gada abonementus uz žurnāliem „Leģendas’ un „Citāda pasaule”.

Katru gadu mūsu seniorus sveic dažādi kolektīvi, pieaug individuālo sveicēju skaits, bet visi viņi ierodas ar atvērtām sirdīm, labiem, mīļiem sveicieniem un dāsnām domām, lai namiņa senioriem būtu laba veselība un cienīga mūža nogale.

Maija Dubro,
Sabiles aprūpes biedrības “Kalme” vadītāja

Dalies ar šo: