Ar lielu vecāku atbalstu Sabiles PII “Vīnodziņa” iekārtots rotaļu laukums

Lielās talkas ietvaros un sagaidot Latvijas Valsts Neatkarības svētkus Sabiles PII “Vīnodziņa” pagaidu mājvietā Abavas ielā 5 notika lieli darbi.

Sabiles PII Vinodzina_Rotalu laukums_2019_maijs (12)Jau 26. aprīļa rītā bija ieradušies vecāki. Kārļa Melberga vecāki atveda no vecā Sabiles bērnu dārza laukuma dažādus atribūtus – slidkalniņu, kāpnītes, mašīnu, basketbola grozu un citus. Sabiles PII Vinodzina_Rotalu laukums_2019_maijs (2)Tika uzstādītas smilšu kastes un atvestas smiltis. Pateicoties Kārļa Mārtinsona tētim tika uzstādīta jauna smilšu kaste 1. jaunākajai grupiņai.

Darbi turpinājās Lielās talkas dienā 27. aprīlī. Talkas mērķis bija iekārtot bērniem rotaļu laukumu, ar apstādījumiem labiekārtot teritoriju un sakopt bērnu pastaigas taku un teritoriju ārpus iestādes žoga. Atsaucība bija ļoti liela. Tika ierakti un uzstādīti āra atribūti, iebetonēts basketbola grozs un slidkalniņš. Atribūti tika arī atjaunoti un pārkrāsoti. Tika pārkrāsotas arī āra mēbeles, galdiņi un krēsliņi.  Gar žogmali tika sastādītas puķes un iestādīti dažādi košumkrūmi.

Darbu rezultātā bērnu dārzs ir ieguvis brīnišķīgu laukumu, kurā bērniem pavadīt brīvo laiku.

Sabiles PII Vinodzina_Rotalu laukums_2019_maijs (3)Vēlos teikt lielu paldies visiem vecākiem, kuri piedalījās talkā:
– Cāļuku grupā – Kārļa  tētim, Gustava mammai, Elvja tētim, māsām.
– Sauļuku grupā – Kārļa  tētim, mammai, onkulim Ainim, Patrīcijas mammai, Gitas tētim, māsām un brālim, Katrīnas tētim, māsai, brālim, Ārona mammai, Simonas mammai, Rebekas tētim, Ričarda tētim un mammai, Edgara opim, omei, onkulim.
– Čiekuru grupā – Rūtas mammai, Kerijas mammai un brālim, Elizabetes tētim un mammai, Maksima tētim, Aivara tētim un māsām, Žozefīnes mammai, Jasmīnas mammai.
– Skudriņu grupā – Mika ģimenei, Nikolasa mammai, Gabrielas tētim un māsām, Morica tētim, Marka tētim, Rēzijas tētim un mammai.

Paldies arī “Vīnodziņa“ darbiniekiem, kuri bija kopā ar mums šajā lielajā un nozīmīgajā darbā.

Paldies pavārītei Evijai par garšīgo zupu talkas noslēgumā.

Vairāk fotogrāfiju no rotaļu laukuma apskatāmas ŠEIT.

Zane Cīrule,
PII “Vīnodziņa” vadītāja

Dalies ar šo: