Apmeklētājiem daļēji pieejami pakalpojumi pārvalžu kasēs

Talsu novada pašvaldība, ievērojot Latvijā Covid-19 izplatības mazināšanai noteiktos ierobežojumus, līdz šim bija slēgusi pilsētu un pagastu kases, kā arī higiēnas pakalpojumu centrus. Šobrīd ir rasts risinājums to darbības daļējai nodrošināšanai.

Talsu novada pašvaldības centrālajā kasē joprojām būs nodrošinātas skaidras naudas operācijas tikai pašvaldības centrālās administrācijas, Sociālā dienesta darbības un darba samaksas nodrošināšanai. Savukārt pilsētu un pagastu pārvaldes kases būs atvērtas apmeklētājiem pēc iepriekšēja pieraksta vienu reizi nedēļā – ceturtdienās, saskaņā ar pārvalžu noteikto darba laiku.

Sabiles pilsētas un Abavas pārvaldes kase būs atvērta ceturtdienās no plkst. 8.00-17.00 (ar pusdienas pārtraukumu no plkst. 12.00-13.00). Apmeklējumu jāpiesaka iepriekš pa tālr.: 63237887.

Klātienes tikšanās laikā apmeklētājam un darbiniekam jāievēro distancēšanās ierobežojumi un jāizmanto individuālie aizsardzības līdzekļi. Pēc katra apmeklētāja virsmas telpā jānotīra ar dezinfekcijas līdzekļiem un telpa jāizvēdina.

Informācija publicēta no vietnes: www.talsunovads.lv
Foto: Pixabay

Dalies ar šo: