Aktualitātes Sabiles vidusskolā

Sabiles vidusskola 23.februārī atkal gaida nākamos pirmklasniekus. Tā būs nodarbība skolotājas Aivitas Raicevas vadībā. Pirmā nodarbība bērniem kopā ar vecākiem jau notika 26.janvārī.

22.februārī jau otro gadu notiks koka auto modeļu sacensības. Skolā tam nolūkam ir izgatavota speciāla trase. Šoreiz sacensībās ar pašu izgatavotām mašīnām piedalīsies 6., 7.klašu zēni, skolotāja Andra Millera vadībā. 2.kārtā notiks labāko atlases sacensības, kurās piedalīsies dalībnieki arī no Vānes pamatskolas.

Tuvojoties pavasarim, domājam arī par mūsu mazākajiem draugiem – putniem, kas drīz vien atgriezīsies Latvijā. Akcijā “Izgatavo putnu būri!” aicinām piedalīties  skolēniem no 4.-9.klasei. 24. februārī skolotāja A.Millera un skolas saimnieka A.Endola vadībā pēc stundām skolā būs iespēja pagatavot putnu būri. Tos izvietosim skolas apkārtnes kokos.

15.februārī 4.klases komanda piedalījās starpskolu konkursā “Ābolītis” Upesgrīvas internātpamatskolā. Konkursa mērķis bija popularizēt projektu “Skolas auglis” un veselīgu dzīvesveidu. Konkursā piedalījās Talsu sākumskolas, Lībagu sākumskolas, Vandzenes, Upesgrīvas pamatskolas un Sabiles vidusskolas komandas. Mūsu skolu pārstāvēja: Edvards Neilands, Kristens Valters, Simona Kristiana Šakina, Annija Strazdiņa, Eva Evelīna Birkāne. Komanda ieguva 1.vietu un konkursa ceļojošo balvu.

20170215_132949-001

Dalies ar šo: