Akcija “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

No 19. oktobra līdz 25. oktobrim Talsu novada pašvaldība iesaistās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā akcijā “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

Akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus (e-paraksts, e-adrese u.c.) ikdienas dzīves situāciju ērtākai un ātrākai risināšanai tiešsaistē.

Šīs nedēļas ietvaros Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā iedzīvotāji varēs saņemt konsultācijas un atbildes uz jautājumiem par e-pakalpojumiem pašvaldībā. Proti, kas ir e-pakalpojumi, kur un kādos gadījumos tos ir ērtāk lietot. Lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, iedzīvotāji aicināti sazināties pa tālruni 26398234; uzdodot savu jautājumu, rakstot uz Talsu novada pašvaldības oficiālo elektroniskā pasta adresi pasts@talsi.lv; vai apmeklēt Apmeklētāju pieņemšanas centru klātienē Kareivju ielā 7, Talsos.

Tāpat akcijas rīkotāji šogad piedāvās iedzīvotājiem piedalīties vebināros jeb tiešsaistes semināros, lai iepazītos ar dažādajiem digitālajiem risinājumiem, ko piedāvā valsts pārvaldes un pašvaldību iestādes. Visi vebināri būs skatāmi programmas “Mana Latvija. Dari digitāli” vietnē mana.latvija.lv un programmas profilos sociālajos tīklos (Facebook).

Tāpat akcijas ietvaros iedzīvotāji varēs piedalīties unikālā tiešsaistes viktorīnā ar jautājumiem par e-pakalpojumiem un digitālajām iespējām. Viktorīna būs anonīma, bet, ja dalībnieks vēlēsies piedalīties balvas izlozē, būs iespējams norādīt vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Savukārt sociālo tīklu lietotājiem būs iespēja piedalīties foto vai video konkursā “Digitālais plecs”, rādot, kā cilvēki palīdz viens otram apgūt dažādus valsts piedāvātos digitālos rīkus un e-pakalpojumus. Konkursa noteikumi būs publicēti mana.latvija.lv.

Dalies ar šo: