Aizvadīta otrā „ĀBOLDIENA SABILĒ”

Aizvadītajā nedēļas nogalē Sabilē, „Sabiles Sidra” pagalmā tika aizvadīta otrā „Āboldiena”.

„Āboldienas Sabilē” apmeklētāji no plkst. 14.00 varēja apskatīt stikla mākslinieces Kristīnas Sunepes – Celmiņas izstādes „CEĻĀ” darbus. Ikviens pasākuma apmeklētājs tika aicināts izmēģināt un kopīgiem spēkiem izveidot jaunu mākslas darbu no mākslinieces sagatavotajiem stikla gabaliņiem.

Līdztekus mākslas darba veidošanai, gan mazi, gan lieli apmeklētāji ļāvās „ĀBOLAMPEĻU” aktivitātēm, kur tika ripināti un kompotēti āboli, bet izsalkušākie apmeklētāji varēja baudīt gardas ābolu pankūkas.

„ĀBOLDIENAS SABILĒ” pasākumu ietvaros ikviens tika aicināts ziedot ābolus. Kopumā tika saziedoti 300 kg āboli. Sabiles kultūras nama radošais kolektīvs un „Sabiles Sidra” kolektīvs saka milzīgu „Paldies!” par atsaucību un sniegto sirsnību šīs akcijas ietvaros. Īpašu „Paldies!” sakām: Jānim Pīlēģim, Intai un Kristijānam Bitēm, Olgai un bērniem, Ivaram un Ērikai Gobiem, Elīzai Krūmiņai un mazajiem palīgiem. „Sabiles Sidra” kolektīvs parūpēsies par saziedotajiem āboliem, pārvērtīs tos gardā ābolu sulā un nogādās Sabiles pilsētas un Abavas pagasta iestādēm – Sabiles vidusskolai, sociālās aprūpes centram „Veģi”, Sabiles pilsētas bērnudārzam, veco ļaužu aprūpes namam „Kalme” u.c.

Vakara noslēgumā ar rudenīgu un krāšņu modes skati „Āboldienas” apmeklētājus priecēja modes zīmols „Betolli”. Modes skatē piedalījās zīmola „Betolli” klienti, produkta cienītāji, kā arī cilvēka četrkājainie draugi – suņi. Bet pēc modes skates apmeklētāji varēja ļauties mierpilnam mūzikas un dzejas baudījumam, kuru sniedza dziesminieks Dinārs Gulbis.

Sabiles kultūras nama radošais kolektīvs un „Sabiles Sidrs” saka „Paldies!” ikvienam „Āboldienas” apmeklētājām par sirsnību, iesaisti aktivitātēs un svētku radīšanu gan sev, gan citiem! Tiekamies nākamgad – trešajā „Āboldienā Sabilē”!

Foto atskats no „Āboldienas” aktivitātēm (autore Arita Silinga): https://failiem.lv/u/qjz9ffd2

Fotogrāfa Kaspara Poriņa foto atskats no modes skates un koncerta: https://failiem.lv/u/4bg8qp3s

Video atskats (autors „Talsu televīzija”): http://www.talsutv.lv/video_type/aizvadita-pirma-aboldiena-sabile/

Materiālu sagatavoja:
Arita Silinga
„Sabiles Sidra” mārketinga speciāliste
Tālr.: 27817025 ; 61301707
E-pasts: arita@sabilessidrs.lv
www.facebook.com/sabiles.sidrs/
www.draugiem.lv/sabilessidrs/
www.instagram.com/sabiles.sidrs/
www.sabilessidrs.lv

Dalies ar šo: