Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumiem kultūrā

16. februārī Talsu tautas namā norisināsies ikgadējais pasākums „Kultūras darbinieku diena”, kur tradicionāli tiks pasniegti Talsu novada pašvaldības apbalvojumi kultūrā.

Līdz 2. februārim aicinām Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centrā iesniegt kandidātus apbalvojumiem „Gada kultūras cilvēks”, „Gada kultūras lepnums”, „Gada notikums kultūrā”, „Gada bibliotēka” un „Par mūža ieguldījumu kultūrā”.

„Gada kultūras cilvēks” var nominēt par individuālu, izcilu sasniegumu kādā no profesionālās vai amatiermākslas jomām, literatūrā, novadpētniecībā, tradicionālā kultūrā vai par spilgtu jaunradi 2017. gadā.

„Gada kultūras lepnums” var izvirzīt kandidātus par īpašiem sasniegumiem kultūras jomā 2017. gada laikā, kas ir būtiski un ar paliekošu nozīmi valsts vai starptautiskā mērogā.

„Gada notikums kultūrā” var izvirzīt kandidātus par spilgtu, inovatīvu devumu kādā no kultūras jomām, mākslas faktu vai ilglaicīgu Talsu novadam nozīmīgu kultūras procesu 2017. gada laikā.

„Gada bibliotēka” var izvirzīt kandidātus par īpašiem sasniegumiem bibliotēku jomā 2017. gadā, un šie sasniegumi ir nozīmīgi Talsu novada bibliotēku attīstībā.

Titulam „Par mūža ieguldījumu kultūrā” var nominēt Talsu novada kultūras darbiniekus par ilggadēju darbu (vairāk nekā 35 gadu) un nozīmīgu ieguldījumu Talsu novada kultūras darbā, kultūrvides saglabāšanā un attīstības pilnveidošanā vai īpašiem sasniegumiem kādā no mākslas, amatiermākslas, amatniecības, izdevējdarbības vai novadpētniecības jomām.

Ieteikuma anketa aizpildāma šeit.  vai lejuplādējama šeit: Anketa_kdd

Anketas pieejamas arī pilsētu un pagastu pārvaldēs, Talsos –  Talsu novada domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Kareivju ielā 7.

Informācija publicēta no www.talsi.lv

Dalies ar šo: