Rezultāti sportā

Futbols.
Sabiles kausa izcīņā 4.posma spēlēs zēniem sabilnieki pārspēja FK Laidzes vienaudžus ar 15:0, savukārt jaunākajā grupā veiksmīgāki bija FK Laidzes futbolisti, kuri uzvarēja mājniekus ar 6:2. Gripas epidēmija liedza ierasties Kuldīgas komandām.

rsz_23
Volejbols.
Veiksmīgi Sabiles volejbolisti aizvadīja Rietumu līgas sacensību posmu Pūrē, jo iespēja uzvarēt saimniekus ar 3:2, bet pretiniekus no Tumes sagrāva ar 3:0. Pēc 8 kārtām sabilnieki ar izcīnītajiem 23 punktiem ir turnīra līderi, un Kandavas komandu (2.v.) apsteidz par 7 punktiem.
Teniss.
Sabiles kausa izcīņas otrās kārtas pēdējā spēlē Pēteris Žimants tikai trijos setos 6-1, 6-7, 6-1 pārspēja vecmeistaru Andri Siliņu. Pusfināla spēlēs tiksies Mārtiņš Vizbulis – Uldis Kaufmanis un Oskars Veidemanis – Pēteris Žimants.
Svarcelšana.
Vingrinājumā spiešanā guļus vērtīgākos rezultātus savā svara kategorijās sasniedza Mareks Vācietis ( līdz 90 kg) – 127 kg, bet Linards Lindemanis ( + 100 kg) iespēja pacelt 140 kg.
Hokejs.
Ja ziema atgriezīsies kaut vai uz dažām dienām, centīsimies noorganizēt 2.posma turnīru ‘’Priedes’’ kausa izcīņā hokejā – tā spēlētājus mierina Ēriks Bērziņš.

Haralds Gornostajs,

Sabiles sporta centra vadītājs

Dalies ar šo: